Др. Мирољуб Петровиќ

  • Креатор на темата Hyperion VI
  • Време на започнување
Член од
28 декември 2015
Мислења
3.375
Поени од реакции
5.835
Па сѐ е тоа демонизирано,мислиш дека и ова што темава беше префрлена во ЧДА нема некоја таква поврзаност со тајните водачи?
Мислам бато,па логично,Сатаната гледа добра,корисна етична тема на форумов,одма му се јавува аритмија 7/8(мења боја,од црвен-блед како крпа) .
Па онда крева слушалица врти:
093 /666-777:
„Здраво модераторе,како по дома?,слушај оваа темата за Мирољуб,веднага да ја преместиш од подфорум „Религија",(ако не,идеш под мач,нормално :( )
И тоа не е ништо случајно.
А иначе Перановиќ е најдобар експерт за лечење од пороци,штета што овие наркомани, сатанисти го стрпаа в зандана човекот ни крив ни дужен.
Перановиќ је бритка сабља попут Никца од Ровина и Скендербега али ови говеџи медији пљују по њему, пребио до смрти наркомана па шта, зна се у теократији, узимаш дрогу? Смртна казна бато, идеш под мач.
Зовеш 555-333 данас је твоја породица Hyperion IV дежурна у Карпошу-1, тамо неки дилери дилају дрогу, изаџеш ти твоја брача бам бам бам и крај приче.


Вукојица Сандиќ :angel:
Лечел ковид со гусли...
 
H

Hyperion VI

Гостин
Што е проблемот со вас,бе деца?
Па докторот,нели ги решава сите проблеми :)Ил не(елле?)
 
Член од
3 јуни 2018
Мислења
303
Поени од реакции
134
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
@Hyperion VI откако го ислушав последново видео овде некако ми изгуби кредибилитет човекот, не знам дали му го улови она ... пирамидите биле гробници...

Љ.
:coffee:
 
H

Hyperion VI

Гостин
@Hyperion VI откако го ислушав последново видео овде некако ми изгуби кредибилитет човекот, не знам дали му го улови она ... пирамидите биле гробници...

Љ.
:coffee:
Ќе мора,да го изгледам видеото,меѓутоа Мирољуб е секогаш во право,така да имам позитивно мислење за него,во секој случај.
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Ќе мора,да го изгледам видеото,меѓутоа Мирољуб е секогаш во право,така да имам позитивно мислење за него,во секој случај.
Ха... викаш има шанси да се гробници?
Ме замисли... и јас ќе го преслушам пак...

Љ.
 
H

Hyperion VI

Гостин
Ха... викаш има шанси да се гробници?
Ме замисли... и јас ќе го преслушам пак...

Љ.
Д-р Мирољуб,знае он има шетано поприлично,а кога ќе видиш пирамидите си ги има дури и кај нас на Балкан,професионален теолог е си ја знае работата.
 
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Д-р Мирољуб,знае он има шетано поприлично,а кога ќе видиш пирамидите си ги има дури и кај нас на Балкан,професионален теолог е си ја знае работата.
Го слушав не ги признава на балкан, вика окултистичка работа било се тоа...

Сложен е, бара преслушување... како и сите големи умови.

Љ.
 
H

Hyperion VI

Гостин
Го слушав не ги признава на балкан, вика окултистичка работа било се тоа...

Сложен е, бара преслушување... како и сите големи умови.

Љ.
Секако тоа што го гледаш е само една манифестација на повеќекратниот Мирољуб.
БОГ СО ТЕБЕ ЧЕДО
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
2
Поени од реакции
1
Овде Др.Петровиќ убаво објаснува дека тој институт не е негов


Sent from my SM-A217F using Tapatalk
 
Член од
1 март 2010
Мислења
7.731
Поени од реакции
14.360
Овде Др.Петровиќ убаво објаснува дека тој институт не е негов


Sent from my SM-A217F using Tapatalk
А, што доктор е Мирољуб? Ортопед? Кардиолог?
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
837
Поени од реакции
4.142
Последно уредено:

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
837
Поени од реакции
4.142
Mnogu inteligenten covek , go sledam nekoe vreme i navistina e i zabaven , sekako malce otkacen mozebi i mentalno zabegan no sevkupno zabaven za slusanje.
Ако ти ја види Мирољуб тебе сликава шо си ја опнал за аватар, ќе рече дека си буздован.
Па и за мене ќе рече, да бидам искрен. :cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom