Заедничко возење тури - договарајте се тука

  • Креатор на темата .Lost Angel.
  • Време на започнување
O

onlya

Гостин
прво тоа па па после малце планинарење :D
Да да ама планинарење строго преку викенд пошто иначе живо пиле мада тоа е боље нема гужва (мада до крстот од кога ја направија жичарата ретко одат луѓето) но сепак што си е сигурно сигурно си е :D
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Аман бе што сте се уплашиле од малце Offroad возење сигурен сум дека има алтернативен пат за со Бајк да се иде само кој ке го најде :). Иначе тие со помалце кондиција може да возат до средно водно и нагоре со жичара :). Каде ви е авантуристичкиот дух :cautious:
 
O

onlya

Гостин
Од средно водно до крст патот е подобар за возење со точак него од полициска до средно :)
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Од средно водно до крст патот е подобар за возење со точак него од полициска до средно :)
Па не би рекол баш. Од полициската станица до панорама е тешко и после пред средно едно 50 метри е тршко. А нагоре почнувајки од пред поштенскиот па до детското е јак успон а после детското одморалиште до крст е ѕид. Иначе до крст по асфалt да не мислеше Offroad :D
 
O

onlya

Гостин
Па не би рекол баш. Од полициската станица до панорама е тешко и после пред средно едно 50 метри е тршко. А нагоре почнувајки од пред поштенскиот па до детското е јак успон а после детското одморалиште до крст е ѕид. Иначе до крст по асфалt да не мислеше Offroad :D
Па многу јасно :D каде по тие патишта со точак ја едвај пешки се искачувам таму :D
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Ајмо бујрум ако има некој за во Сабота 14-07-12 за на Матка со точаци :) ако има некој нека пише :)
 

B_O_K_I

RACING maniac
Член од
30 април 2008
Мислења
1.931
Поени од реакции
725
Кој е за подолга вожна на пример матка, козјак, катланово? сеа за сеа сме ја peter i boss.1 .
a_ne , macedonian.boy123 , zocc дали сте за возење?
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Кој е за подолга вожна на пример матка, козјак, катланово? сеа за сеа сме ја peter i boss.1 .
a_ne , macedonian.boy123 , zocc дали сте за возење?
Јас сум секогаш за, но моментално не сум во МК, така да следниот пат. Фала на поканата и имајте добро возење. :)
 
O

onlya

Гостин
Фала многу што и мене што сте ме вметнале но ја за два дена патувам за Бугарија така нема да можам да дојдам со вас но од Септември натака ќе ве дружам е сега не знам дали баш на таа локација но ќе ве дружам. :)
 
Член од
31 мај 2012
Мислења
116
Поени од реакции
79
Baram itno sedishte za velosiped od starite, shiroko so tri federi eden napred i dva odpozadi i pumpa nesto slicno kako na slikava bike49455.jpg
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Дали има некој за до Марков манастир :) за деновиве слободен сум во секое време ...
 
L

.Lost Angel.

Гостин
Јас. Ама по сабајле, накај 6, 6и30.
Ok другар ако сакаш можеме утре да одиме ако сакаш од сабајле :) по ПП ќе ти оставам број јави се за да се договориме ако може и задутре :) ќе ти оставам број зошто може нема да бидам на нет вечер...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom