Дрога ( Наркотични дроги )

Член од
28 декември 2015
Мислења
3.441
Поени од реакции
5.940
Мислење од неврохирург
Живи глупости и предрасуди, типична комунистичка надмена докторка со мало познавање на ситуацијата.
Пошто морфиум е лесно да се набави, достапен е на улица за 500 денара а трава не.:tapp:
2024 сме, нема оправдување за ширење небулози.
 

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.138
Поени од реакции
871
После оперативен зафат ми препишаа Oxy за против болка. Си реков колку и да боли не се напивам од ова лајно, многу се имаат вовлечено на тешки дроги после земање Oxy/Percocet/Vicodin.

А за ТХЦ, земам напати gummy, помага за намалување на стрес, би препорачал за луѓе што имаат стресни професии.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom