Дрога ( Наркотични дроги )

Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Секој со свој памет, али таблите овде, не знам за странство, се најголемо срање, и ич не ми поминува тој муабет, абе колку табли сум праел ништо не ми е, кога ги глеам тие што лапаат меморија како рипка имаат. Исти кур, а табла а пјур, све е тоа сумљиво овде. Сеедно како некој ја класифицирал. Башка што ми е најпедерска дрога, се топиш се цедиш ги сакаш сите, тури му кур, глуп си до макс, за прав маж табла не е. Фино лепо смотај си, евентуално пропатувај, толку треба.
Автоматски споено мислење:

Мислења за психоделични дроги?
Нема што други да прашуваш, ако си спремен на тоа, напред. Истражи пред тоа добро. Јас лично не ги сметам за дрога.
 
Последно уредено:
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.818
Поени од реакции
7.187

:unsure: некои и без супстанции го менуваат гледиштето во животот, не значи дека баш поради тоа трае ефектот повеќе години :neetaka:
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280


По полициска контрола ги проголтал сите екстази таблети


:facepalm::popce:
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
112
Поени од реакции
276
Ма не се заебавајте бе човеци 'лесна и тешка дрога' секој вид на дрога си има свој ризик колку и како наштетува, се зависи колку, како и во колкави количини ја конзумирате таа дрога што ја зимате, секако дека и да изедете 50 банани или да испиете 15 кила вода ќе осетете промена во вас, исто така е и со дрогата,така да не ми се пише реферати оти ќе треба дo утре да пишам за секој вид на дрога, само не од википедија копирано, него од лично искуство. Некој што знае и е повеќе информиран од каде можам да најдам ориџинал ЛСД нека ми пише порака. зз
 
Член од
3 мај 2020
Мислења
4
Поени од реакции
6
Некој да знае или да напише нешто за oxycodone,nexus(2CB) и clonazepam ?
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Амфетаминот тешка или лесна дрога е? :confused:
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Амфетаминот тешка или лесна дрога е? :confused:
Што е тешка, а што лесна дрога според тебе? Воглавно амфот е ѓубре тука, све има само амфетамин нема, и човек треба да е улав во Мк амфетамин да конзумира.
 

gODHEAD

Crucified
Член од
6 декември 2007
Мислења
1.827
Поени од реакции
1.163
Што е тешка, а што лесна дрога според тебе? Воглавно амфот е ѓубре тука, све има само амфетамин нема, и човек треба да е улав во Мк амфетамин да конзумира.
Правиот амф е waaaaaaaaaoooooo :vozbud: .Ваљда тешка дрога е :aplauz:
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Секој ден сум благодарен шо го избегнав овој куршум. Нема пострашно за тебе и за тие околу тебе од тоа да си зависник од дрога. За малку ќе го фатев тој пат. Ми се повраќа кога ќе помислам.... На сите вие што го имате тој проблем ви посакувам се најдобео и што поскоро да се спасите. Поздрав
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.294
Поени од реакции
13.156
Сеа незнам,али порано имаше многу добри,ексеери и табли.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Сеа незнам,али порано имаше многу добри,ексеери и табли.
Додека ги правеше докторот, магија беа.
Една полка, очите китка-матка.

 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.037
Поени од реакции
15.630
Сеа незнам,али порано имаше многу добри,ексеери и табли.
Има еден стих, "exeri su govno kad pojavi se MDMA". Не знам порано што имало во државава, сеа си има чисти МДМА кристали, кои коштаат скоро исто колку бело, и се нешто најбоље од супстанци. Само што, пак ќе кажам, мене тоа ми е педерска дрога.
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.680
Поени од реакции
2.508
Најблиску што сум бил до дрога е јутуб каналот на drugslab и тоа видеата пред 2-3 години. Иначе би пробал трева. Ако можи да се наречи дрога
 
Член од
6 август 2015
Мислења
463
Поени од реакции
769
Правиот амф е waaaaaaaaaoooooo :vozbud: .Ваљда тешка дрога е :aplauz:
Woooow батуле експлозии жбрграууууу што да ти распраааам лудила чавече !!!!
Најблиску што сум бил до дрога е јутуб каналот на drugslab и тоа видеата пред 2-3 години. Иначе би пробал трева. Ако можи да се наречи дрога
Колку години имаш од прилика ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom