Држете се добро, танчер на годината!

superstarpizza

Конфекционер
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Упорно се обидува да го фати ритамот!poser
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Ова со сигурност тврдам дека не е бугарско оро , а дедото шо си сака мажи .. е тоа си е негово, плус каишот му врши голема работа . Туку знае некоj како се вика орово ????
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.245
Поени од реакции
2.312
1:32 човеков у позадина господ знае колку го болело стомак од смеење!!!
3:34 леле фацаааааааа аххахахха башка и шишката му е ептен опасна бе!!!
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Краjот на клипот значи второто оро е веке бугарско :pos2:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
[4:32:41 PM] pepelaskaXX: като дојдеш кажи ми дали това е б'лгарско оро
[4:32:42 PM] pepelaskaXX: :)
[6:24:15 PM] Преслав Недев: опалјанка
[6:24:19 PM] Преслав Недев: неее, ништо б'лгарско нјама
[6:24:30 PM] Преслав Недев: това мислја че са чехи или словаци
[6:24:37 PM] pepelaskaXX: aham merci :)
[6:24:39 PM] Преслав Недев: може и рум'нци да са
[6:24:45 PM] Преслав Недев: но не е б'лгарско с'с сигурност
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
180
Не сфакам видеото го има на страната на кајгана а тука има тема .Хм,идам сега да отворам теми за сите видеа на кајгана.:smir:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.245
Поени од реакции
2.312
[4:32:41 PM] pepelaskaXX: като дојдеш кажи ми дали това е б'лгарско оро
[4:32:42 PM] pepelaskaXX: :)
[6:24:15 PM] Преслав Недев: опалјанка
[6:24:19 PM] Преслав Недев: неее, ништо б'лгарско нјама
[6:24:30 PM] Преслав Недев: това мислја че са чехи или словаци
[6:24:37 PM] pepelaskaXX: aham merci :)
[6:24:39 PM] Преслав Недев: може и рум'нци да са
[6:24:45 PM] Преслав Недев: но не е б'лгарско с'с сигурност
со сигурност кажувам дека ИЛИ Е РОМАНСКО ИЛИ ВЛАШКО!!
го утепав слушајки ако некој знае како се вика орото или тоа песната шо е после неа нека каже линк ендо друго... зелемки до крај на живот ке му давам!!!

едит: - РОМАНСКО еве ви оргинална верзија!
и ова

првото мислам дека е права верзија!!!
 

superstarpizza

Конфекционер
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Не сфакам видеото го има на страната на кајгана а тука има тема .Хм,идам сега да отворам теми за сите видеа на кајгана.:smir:
Темата беше отворена пред да се постави видеото на Кајгана!

Така да не знам шо ти е поентата?:toe:
 

Романтичарка

надежна форумџика
Член од
31 октомври 2009
Мислења
382
Поени од реакции
91
Хој колку ме насмеа клипот.:pos2::pos2:
Ама стариот на дава позади него да има некој,само сака он да е последен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom