Држете се добро, танчер на годината!

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.199
Поени од реакции
14.118
:pos2::pos2::pos2:
mame mu rasplaka na toj prednego
ova da ne e nekoe tatarsko oro?:jaj:
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
87
ама и денс стилов им е опасен :pus:

дебелиов го фаќа ритмот со колковите
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.334
Поени од реакции
2.364
hahhahhahaa mi go razubavi denot stariot alal da mu e hahaha :pos: :pos:
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
4.937
Поени од реакции
4.062
haha go pusta kaj zenskite a ovaj pak nazad kaj maskoto ! Lele pederana
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
4.984
Поени од реакции
2.152
Бугарска работа еј...Да им се мочам у играњето скокаат ко зајци. А овој педерот позади што се мести цело време не е баш со сите.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.890
Поени од реакции
2.481
е педериште брејјј :uvo: овој на бесилка треба под итно маме му е*ам бугарско.

пак и ова орово шо ќе беше :pos2::pos2::pos2:
ама кога го виде тоа последното девојче му се скрши филмот :pos2::pos2:
 

k@z@n

RS power
Член од
3 март 2008
Мислења
994
Поени од реакции
52
ххахаахха шината работа :pos2::pos2::pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom