Држава за в пензија, exit plan, digital nomad

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
Београд е добар за социјален живот, плус близок менталитет! Градот како град, да го ѕирнеш од страна и не дај боже во дождливо време, ќе ти се одмили. Не е Београд за пензија, не се споредува со градовите на или барем блиску до море!
величањето на србите отсекогаш ме нервирало
 

Kajgana Shop

На врв Bottom