Драга Кајгана

S

StormRage

Гостин
Кајг, овие шмркаат горе, ја знам дека се изразболев.
Само не знам дали кашлам од последниве 2-3 цигари (од цел ден) или кашлам од то шо ја неам исполнето нормата на кутија ипол и згора... :cautious:
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.680
Поени од реакции
3.053
Normal people can't Handel me <3
Spremam ispit, uste 40 strani imam.
Mozam jas toa. Mozam. Ajde.
Soberi sila. Ajde canım.
İdam aj.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.897
Поени од реакции
84.269
ШОКАНТНО !
ОТКРИЕН ПЛОТОТ НА КАПЕТАН АМЕРИКА 3 ???

 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Одамна ги неам забележано @leandra и @Let 3...kај се ?

Да не се фатија па сеа се зафатени ?:sneaky:
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Не постои нешто што ќе ме натера да те заборавам , не постои нешто што ќе ме натера да мислам дека повеќе не си меѓу нас.Од време на време ме удира еден ваков мото вејф и се присеќавам на сите моменти поминати заедно со тебе и со сите останати.Почнувајќи од цртањата на биљбиљи на екскурзии во основно,до апсењата во парк после плејмејкер , деновите поминати во лулу и што уште не.Човече уште не ми се верува што побогу ни се задеси...Пријателе верувај ни не знам што се деси во последниве две години...Ова е класичен хаос....Пробувам да глумам јак и дека можам да издржам ама....Не знам што да ти кажам духард , да има нешто што ќе те врати и тебе и ткогит све би направил и тоа два пати по 2..............................................................
 
Член од
18 јуни 2012
Мислења
102
Поени од реакции
224
Мислам дека е крајно време е да почнам да живеам нормален живот, со нормални навики каде што не би било скроз нормално да си легнуваш во 6сабајле и да стануваш во 4 попладне. :yid:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284
Драга,


Како да ги држам очите отворено, ме печат и на две секунди ако ги затворам, ќе се успијам. Може треба и јас ко Том, или селотејп или чепкалки... а најдобро да си нацртам очи на капаците м?
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Драга,
Кога веќе си легнувам во 6 сабајле, би сакала барем да можев да поспијам до 4 попладне.
Ама не, ја се будам во 9 и после цел ден пцујам што не сум си легнала порано :confused:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Лабаво цел ден пишување мотивациони писма...:icon_lol:

Мотивација фршти на сите страни....








....ако се лажеме.:icon_lol:


Не знам више за што да се пофалам, ма да ми ја разбудија малку нарцистичката страна....:icon_mrgr:
Ама не претерав. Ваљда.:icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom