Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.316
Поени од реакции
81.967
Ди Кеј,

Не можам да се решам, не знам што е појако...

Дали статус во вид на „ne otvarajte poraki od mene po6to se virussssssssssss“ или коментар на слика на екстремно јака женска „Super si zhenska,,,,,jaka si aj addme po6to sum na blok,,,,,kissss“
 
Член од
1 декември 2011
Мислења
2.572
Поени од реакции
3.053
Dobra sum :)
❤
Vidi kolku srcinja imam :)
Ima i dr
Most frequently used: ♥
Toa

Leleee forumov ic ne e zabaven 2 srcinja od 20 pokazuva....
Lame.
 
S

StormRage

Гостин
Кајг, моментот кога ни ти ни your brother from another mother кој моментално ти е на гости не можете да спиете...
Земате шише ракија во 5 сабајле и салата:
Почнува муабет, јас на ред пошо нешо читав низ Религија,
па историја, па Маите и Ацтеките, па некоја филозофија... тргна на дрога и добри/лоши работи за дрогата, премина муабетот на политика, продолжи на наука и моментално сме на брачни совети и психологија.

А има уште ракија...

И после, кој рекол дека ракијата не те прави интелегентен? :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.192
Поени од реакции
195.475
Драга, нема нешто појако од кога ги читаш @the_kop @Red John @Peja989 низ дискусија, небитно дали на фб или на форумов :D

само две ПП од девојченце, ни таа не е тоа што беше.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
35.641
Поени од реакции
96.532
Денес морав да станам рано затоа што требаше да му помогнам нешто на татко ми. Е арно ама помошта беше околу дваесетина минути. А ја чим станам заспивање амин, па макар и само два саати имам преспано. :D
И си викам што да правам, ај ќе симнам филм и ќе го утепам некако времето. Пуштив да се симиња филмот и си викам во меѓувреме што да јадам додека го гледам филмот... Изборот падна на јуфки, пошо више беа направени а ме мрзеше нешто друго да си правам. :D И така си ставив јуфки, седнав пак пред PC, прошарав нешто низ форумов, ги изедов јуфките и еве сеа ќе седнам да го гледам филмот. :ROFLMAO:

Ебаго.
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.499
Драга Кајгана,
Колку интересни гледни точки има за тоа каква музика човек слуша.

Ако слуша рок - тепач е,
ако слуша метал - наркоман е,
ако слуша џез - забеган е и се понаша амерички,
ако слуша класика - си има некоја отскочна даска во главата,
ако слуша турбофолк - сељак е.

Овие поделби можеме да ги чуеме баш од оние кои биле ,,нормални'' и слушале забавна музика..............., а колку само тоа нема врска. Баш тие таквите што ја прават поделбата се некои отидени, во кој правец и да погледнеш:)
 
Последно уредено:

Клошар.

Еднаш бев 4NHK0.
Член од
6 јуни 2014
Мислења
965
Поени од реакции
850
Вчера јадев и што?
2014-11-02 10.59.59.jpg [DOUBLEPOST=1415007234][/DOUBLEPOST]Башка тоа @Sungerot Bob вика сека сум бил тепач :(.
 
Последно уредено:
C

Castiel

Гостин
Kеј


Еве еден интересен пример како некој се труди да заработи некој денар...знаеме дека има доста што просат од икс причини..ама еве детенцево како така се труди бар со нешто да заработи а не да проси...камо бар пола од луѓето да не беа мрзливи и да најдеа некој начин како детево да заработат некои пари а не да чекаат од небо да им падне а до тогаш да кукаат...

 
N

Nessa Alcarin

Гостин
Ок К
Нешто заклучив, луѓето се клети, и скоро сите ги мразам зошто не го заслужуваат своето постоење а нит моето време... Тоа значи дека ако се уште ти зборам и се смеам на твоите шеги, вредиш и си добар човек/човечка :D
Ако не ти зборам или избегнувам да ти зборам, тогаш си најнебитното суштество на оваа планета (за мене) и сигурно имаш ептен проклета душа за да морам да превземам мерки за незборење. ;)
 

CafeDelMar

Luminance
Член од
29 октомври 2007
Мислења
6.471
Поени од реакции
14.627
Драга, го знаеш она чувство кога ти се иде од кожа да излезеш ама се плашиш дека нема да знаеш да се вратиш назад? Па на моменти и на себеси си сметаш.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom