Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

бутЕ

старлета
Член од
29 март 2011
Мислења
2.231
Поени од реакции
3.830
Полнолетство!!!
Кајги ае неш нелегално да напрајме! Си за?
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Home Alone драга, на гаќи по дома, слушам Nirvana, чекам да ми почне фудбал. Ништо подобро..
 
Член од
21 октомври 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
2.391
ДК, луѓево што препродаваат телефони преку интернет не се нормални со цените. Па исто ги продаваат него нов од продавница, под изговор ептен нов како сега да е купен.
На телефони што одамна му поминало времето, им држат цените цела година исти. Ќе пробаш да им намалиш и одма се лутат.
Не дека ми затребало. Си купив летово од ибеј убав телефон и тоа скоро дупло поефтин него овде што го продаваат, туку oнака само си коментирам инспириран од една случка пред некој ден.
Одам во една мобилара да си купам протектори за екран и продавачот пробува да ми продаде сони типо за 2000 денари, самсунг с3 за 9500 денари, нексус 4 за 110000 како демек ексклузивни цени, а овие цени се вакви веќе цела година. Си заминав ни тој протекторот не му го купив. Ќе си пишам спортска со парите поарно. Милан гг3+ или пак 1во1.
 
S

StormRage

Гостин
Кајг, some people never learn...

Trust is your weakness...
Hope is an illusion...
само шо
Many see the truth only when the liar dies.

али аку, ќе навивам ја од страна :)
 
Член од
11 мај 2014
Мислења
1.020
Поени од реакции
575
@@cool@ го видов постот за сончевата бура и ми текна дека имав прочитано за ова предходно. После толку работа и сонцето реши 3 дена одмор да земи хахах :)
Драга,
Незнам каква фобија би се викала оваа што јас ја имам :unsure:, се плашам од сметките на ЕВН, па денес дури греалкава ја уклучив.
Од пари, жени и топло зијан нема така да си знаеш :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom