Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
3.994
Поени од реакции
708
Ме уби периодов. Знаеш. ПМС.
Нека помине само.
Морам да менувам нешто тапа ми станува и ова лето.

М.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.780
Поени од реакции
1.550
Драга,
Сите си имаме периоди нели е така ?
Јавно им се извинувам на сите што им пречи тоа.
 
T

TaMчЕ

Гостин
Ах Кајги прв пат во живот почуствував како е да бидеш буден цела вечер....прекрасно беше..и воопшто не е долга ноќта како што мислев :)
Убаво е чуството да гледаш како полека но сигурно се разденува..како целата природа се буди а студениот воздух ти игра по телото...јаоооооооооооооо ама поетски се настроив :)
Шала на страна прекрасно се чуствувам иако немам спиено веќе 20 саати а нема да спијам уште 18 :) некаква енергија ме обли...позитивни чуства од самото утро..прекрасно прекрасно...само уште и сонцето да ми беше до мене и ќе беше незаборавно нешто...но ајде се надевам дека ќе ми се исполни оваа желба...одам да го гледам прекрасново утро
:back:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.388
Поени од реакции
8.860
ДраКа


Солидна вечер,по којзнае колку време се сретнав со старото друштво.Муабет ова она присеќања на глупости од порано останале исто луди ко претходно.Ја све мислев дека петок сме биле вчера,па морав со такси да се враќам накај дома -.-
Сега уште едно утро го пречекувам буден,малце станува досадно,нема со кого бар муабет да се напраи,сите си легнале веќе оддамна :)
Песнава цело време ми се моташе низ глаа,па сеа на репит ми е у winamp-от
Иначе не ти се пофалив,конечно се преселив на горниот спрат :je:
Малце чудно ми е сеа,сам,цел спрат за мене само,али ќе се навикнам :)
Ај да чепнам уше малце по нетов,па ќе си легнуем
Позз драга :back:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
5.938
Поени од реакции
5.382
Добро утро кајгано

Јас штотуку се вратив од добар жур и ке одам да спијам...се гледаме деновиве :).


Пс-Збогум младости драга.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.660
Ауф.... само можам да констатирам дека теоријата што ја имам се остварува во пракса. Сам чоек само за во WC e. Дефинитивно.

А да, после синоќешниот маратон, можам да кажам дека прилично ми е јасно како изгледа да родиш дете.... не го родив, ама блиску бев.

Како ќе се ој на работа денес... врска неам.

Ајт доста е од мене засега.
 
Член од
6 јуни 2010
Мислења
28
Поени од реакции
0
РОДЕНДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН МАЛА ЗАБАВАААААААААААААА.....Драга 21 остарев или пак не пошто не се осекам така !!!! Вечер ке се дешаваат фини нешта од стилот на самбуха...афтер шоккккккккккккк...журкааааааааа ху
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.754
Поени од реакции
263
Кара миа...
Идам на контрола држи ми среќа! Аман веќе... :se_ molam
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.727
Добро бе,само мене ли не ми е јасно кој е Џастин Бибер?
 
T

TaMчЕ

Гостин
Кајгана многу ме интересира дали ќе издражам уште една вечер без спиење после 40 саати будна :tapp: само сакам да се раздени побрзо и да легнам! ако идам по туѓиов памет нигде не стигам али ајде интересно ќе биде ќе се зезаме триста души па ако биде ептен тапа ќе легнам..ајде идам да се расонам :back:
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.754
Поени од реакции
263
Кара миа...
Приметуваш дека у лето никој не те ферма? Искрено и јас да ја немав макава немаше да те тинтрам до толку ама другиве па скроз те заборавија :(
Инаку ја еве добро може да се каже, помалку ме боли ваљда дека повеќе се клукам со апчиња на гладно и тоа ударни дози и после чудно ми е зошто ме фрка срце :toe: Отокот така-така ама битно крварењето престана.Се што било поминало и се што ќе биде ќе помине.Туку ај доста ти кукам, ги поправија ова со цефките глупостите пак имам вода :) Друго што имам за фалење..ништо за една недела ми е роденден, а во понеделник и е на Мацика. Шо ли да и купам? Уствари знам ја она шо сака али мојот ограничен буџет не ми дозволува да и купам x 6 :toe:
Ај ја ќе пробам да заспијам папа

Фала ти што постоиш Кајгана:smir:
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.586
Поени од реакции
10.218
Драга,
Се изнашетав убаво, си бев на кафенце, па пак шетња и еве ме :)
Денот ми го разубави личност што ја немав видено година дена сигурно. Сега си средувам импресии.:pipi:
Иначе гледам дека има светлина на крајот од тунелот, така да има надеж и за мене :) Некако почнав да се враќам у стара форма и тоа ме радува. Последно време сама не се трпев, а можам да замислам како им било на тие околу мене. Него да не те замарам идам да видам што има ново по форумов, па да си гледам Декстер (денеска баш го запоставив) и потоа фаќам кревет.
Хагз енд Кисес :back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom