Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
I

InF3cTeD

Гостин
Драга

Само што не даваа на ФАЦИ,да драга на ФАЦИ :vozbud:
Очекувам во секој момент да надојде народ кај мене барајќи ми автограм бидејќи сеа сум фаца :pos2:
 
M

marsovka

Гостин
Драгоева гледам се тешат жениве дека не е така лошо да си сам - океј лошо е,мизерно е, не знам што е али не е нималце розово

Јебем ти празник на вљубените
 
Член од
22 септември 2008
Мислења
412
Поени од реакции
32
Драга.

Сеа дознав дека и не било баш толку добро да си сингл, и тоа у период коа не праиш муабет со никој по дома.
И да, ништо не славам од празнициве, за валентајн сум сингл, за Трифун не смеам алкохол ради апчињата за дебелеење (може и не требаше да го напоменам ова) и за прочка, пуста гордост не ми дава да им пријдам на домашниве и да молам да ми простат.

Фала шо ме ислуша, видимо се. <3
 
Г

Господ

Гостин
Кајги-чан ме имаше у телевизор абе ќе ме стрефи инфракт срце удар!!
А жалосно е еден така хуманитарен човек да почине.
И да знаеш ќе фалам ама нема да фалам.
Омилена песна од Мајкл Џексон ми е таа...демонската.
.
.
.
Како бе која??
Па кога е вампир:vozbud:
Ај да не ти дробам офтопици...поздрав кајги чан:back:
 

Medea

Облинеса
Член од
25 април 2007
Мислења
2.973
Поени од реакции
3.269
Абе.
Нит празник, нит бутур.
Цел ден мислам на мачакот што го најдов со скршена карлица :(
Го натофтав во ќебиња, му оставив млеко и го скрив под балкониве у населба. Дома не смеам да го донесам.
Утре, ако е живо ( те молам, Мачору Врховен Богу) ќе го однесам на ветеринар.
Немам ебан денар, ако ми побараат.
Ама сакам да го спасам.
Цел ден ми е шашав, како детски ракопис.

Ми се јаде пастрмајлија. Пола саат пробувам да се логирам на Фб, и нејќе, па заглавив во гурманското катче овде.
Чудесии.
Ме боли стомак, пијам млеко со несквик, и не ми се гледаат филмови. Сама во соба, мислам што да правам утре со кутрото животинче.
Кај ме најде сабајлево да ми пукне срцево од тага што не можам веднаш да го однесам на ветеринар!
:(
Се надевам на најдоброто, го очекувам најлошото.
Така ми е кога сум мачкарка!
Е ајде пријатно сега.
Медс, цела во думи.
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Секо

По навика нишо не учев викендов
По навика ме мрзеше да се шишам
По навика го слушам Чорба !
По навика касно ќе си легнам
По навика мрзам шо сум прва смена у школо
и По навика Спамирам у Играчница :drk:
:back:
 
M

M del Mar

Гостин
Лејди
јебем ти болка, едвај се движам!
ден на вљубените -.- мечиња срциња ѕн ѕн ѕн ѕн -.- мавам хејт на тоа
до нареден 14.02 да не ви текнало да си подарите нешто -.- ова е денот
Опрости ако сум ти згрешил/а нешто?Е не опростувам -.- јебеш луѓе само на прочка знаат да ти се извинат и тоа ради реда -.- секоја чест на исклучоците:pipi:
И да знајш:
- Омилено животно ми е пчела зошто дава мермелад!
:back: бацки и гуСки :back:
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
Џес

Со постов шо ти го пишувам, пунам 4000 постови на форумоф!
И воедно го злоупотребувам за да им го честитам Св. Валентајн на сите вљубени и среќни парови, се надевам денес си поминале незаборавно и дека дождов само придонел за романтична атмосфера и дека секој ден ќе им биде ден на вљубените, не само денес.
свит:

Приетно.:salut:
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
кајги не сум ти пишал од 92ра знаеш ? : )
Денеска супер си поминав убаво го прославивме Св.Трифун со побратимите супер беше:wink: иначе викендов по една утакмица ме ебе на тикет -.- да влезеше вчера таа проклета утакмица и таа денеска ќе бев побогат за 45 000 :nesum: ланецот конечно ќе можев да го купам ама сеа .!. ќе мора да чекам др. викенд за правење пари:toe:инаку деновиве бев зафатен нешто повеќе имавме активности се спремаме за утре вечер за трибината : ) ако ја однесам очекуваната бројка супер ќе биде кајги :pipi:ќе видиме тоа утре вечер што како ќе биде :Д
поздрав кајги:tv:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Лилаааа кулку сма финси со Смекси Инфектед и Мики на Фаци чуечааа:шмизл:
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
kajgano, se invalidosav. Si pievne vince so ljubenata, se zezavme, posledna 24ka, sneg, duplo salto, kichma auch. I eve sega lezam vo krevetov go pcujam shoferot. Zoshto zastana tolku blisku i tolku daleku od trotoarot? Ti ibam tokmakot ti ibam. I sea ushte eden problem. Mi se jade, a nemozam da idam da si napraam. Damn. Ps: ne bev pijan!
 
I

Intex

Гостин
Драга,

зожто толку неправда? Со Хакетот иаме исто напишано на тестот. Јас петка, он тројка. Кај е правдата?
Ајде поздрав, разочаран сум, ќе паднам во депресија. :kesa:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom