Драга Кајгана

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
17 март 2008
Мислења
77
Поени од реакции
2
Draga.....
Prazna sum....mnogu draga....no se dur se imam sebe si`,vo red e.....samo ponekogash sum mnogu osamena ..i...dozvoluvam da me ponese...no...Utre e nov den draga,nova sila...nova mudrost....se` kje bide ok....znam....cuvaj se te molam :)

N.
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Екцеси, крајности, перцепции.

Challenge yourself and bring your inner schizo to the surface.

Хармонични звуци ме смируваат.

 
Член од
1 јануари 2010
Мислења
1.912
Поени од реакции
1.420
Кајгиии се радувам ко мало дете што фатив цели 400 денари откако уплатив во кладилница после мнооооооогу долго време:vozbud: Работата е што го имав изгубено ливчето и се враќав да го барам :pos2: И си го најдов на кеј, на клупата кај што ја поминав целата вечер со моето најмило:back::wub: Си прославивме валентајн пред време :) Бтв слушам прочка било :) Па на сите од форумов на кои сум им згрешил, нека ми опростат:uvo:
Хахахахаха :zver:!!!
Алал да ти е. :)
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
Не.. не можам повеќе, психички сум исцрпена, и покрај сите објаснувања и убедувања пак ме јадат грижи, само сите сфаќаат освен тој што треба. Не ми е ама баш до ништо веќе, ни спиење, ни јадење, ни шетање, мислам дека цркнав внатре. Смени ме некако, направи ме подобра зошто вака не ме бива за ништо, она што го градев толку време со само уште еден погрешен збор ќе го урнам целосно, а не би го преживеала тоа, верувај не би можела низ тоа.
Then I see you standing there
Wanting more from me
And all I can do is try

The more I learn the more I cry
As I say goodbye to the way of life
I thought I had designed for me..
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.917
Поени од реакции
12.405
Хехеј.
Сношти ми фалеше друштвото од лани. Да да, лани мотив ми дававте :icon_lol: Сношти беше убо, ама ни една од вас две не беше тува, знаеш. Мислев ке ја обновиме традицијата и пак вес ќе ојт Спирит и ќе денсат со........дополни. Али убо. Во значително помала мера од лани, али пак убафко. :wub: Да да, беше тука. Аиде одам да проштевам сеа. И да ми простет де. :back:
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.650
Поени од реакции
9.855
Секоооооууу
како си мооори а ? :))
Ја топ,ко препороден сум еј,сеа се враќам од WC и да ти кажам право се што имаше у мене,од емоции,чувства,сеќавања и слични такви работи (срања)
ги пратив у канализација (културно кажано)
Сеа идам да јадам прво,па да седнам да учам малце,време е да се попраи некој кец :))
а после ако не ме мрзи ќе идам може и да се шишам,слушам мноого слободни цури се шетале низ градов,па морат нешо да се преземе,нели ? :vozbud:
ајт,еве ти еден сексуален поздрав од мене
:sekss:
 
T

TaMчЕ

Гостин
Кајгиии...хау ар ју :)
Ја сум топ...се издигав уше у 8 саат ко вампир али нема везе баш е фенси вака не наспана да шетам... ги испратив моиве за Штип,знаеш да слават Св.Трифун а ја домче со сис ми -.- ..Си се релаксирам со песничево
Уфф ја обожавам ме дрогира солоно мајке ми :nesum:
Само наминав да ми те поздравам и идам да средам собана ќе ми полета
ајт :salut:
 
M

MIL

Гостин
дРАга Кајгана
Нека му е среќен празникот на заљубените и на пијаните
Јас не се ставам во никој
Јас сум трезен , незаљубен ...Мора да има секакви инаку нема да е интересно :toe:
 

ivana87

magic is everywhere
Член од
7 јуни 2007
Мислења
1.613
Поени од реакции
220
Драга :helou: бев на кафе, супер си поминав кууууул :vozbud: и сега јас гледам филм :tv:
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Драга бејб....прости ми за се што сум згрешил. Пиан бев.
Драга Кајгана: Простувам...ама не заборавам!
Хмм...а сега...
Драга Кајгана: Е сега многу те сакам...и заборавам на сите твои превари
Љубов моја единствена! Срце мое валентиново...
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Драга Кајгана,

Секој 14-ти февруари, па и овој, се прашувам истото: Ако во виното е вистината, колку чаши вино треба да испијам за да откријам дали истото е вистина или лага? Дали можеби тука лежи зајакот на мојот алкохолизам? А?


Бај д веј, сељанкава :pipi: може само да се теши дека и љубоморам што си има Валентајн :)back:). Ќе види после 20 години кога он ќе биде дебел, ќељав сопруг заглавен пред телевизорот и идиотските содржини прикажани на него :)tv:), додека она се справува со нивните две малолетни деца, и едвај го чека 8-ми март за да добие еден ебан букет додека на комшиката маж и и уплатил аранжман за двајца во Шехерезадтаун. So much for your St. Valentine's biatch!
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Драга...

знаев дека тоа ќе се случи бе, знаев! Мислам дека е подобро така.
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
драга
утре е понеделник !
тоа значи дека почнува уште една нова недела, а со неа нови проблеми, заебаниции и што уште ти не :toe:
денеска си поминав баш убаво. си го славев Прочка и Св. Трифун :pipi: од сабајле дур станав ова она знаеш после бевме кај баба на ручек. се видов со братучед ми конечно :nesum: се немавме видено од водици. после малку книга фатив чунки утре имаме испрашување ама решив да не се замарам :toe: втора смена сум ќе си поспијам и то драга ае чао:back:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom