Драга Кајгана (виртуелен дневник)

McLovin

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
2.754
Поени од реакции
10.460
Ја мислам дека Кунташе го криеле у подрум со цел зголемување на популарност. Сега како прав инфлуенсер ке згрми следачи на инста и од понеделник може да рекламира шминки за кучиња.

Screenshot_2023-03-17-19-47-31-958-edit_com.instagram.android.jpg
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.718
Поени од реакции
9.546
ДК

Многу одамна имам изедено еден таков жежок шамар од професор, кој ме фати со цигара на одмор во школскиот двор, дури сега уште мислам дека ми звони увото :(

Пред малку гледам вести на тв и слушам како е приведена учителка која дилала амфетамини....Учителка :несвест::shok2:
Боже, Боже, живеачкава во светот стана од луда полуда....страшно, жално :place::place::place:
 
Член од
1 октомври 2022
Мислења
300
Поени од реакции
581
И после ние сакаме во Европа не ни е крива ни Бугарија ни Грција ни Франција сами си сме криви корупција и криминал на највисоко ниво наставничка наместо да продава знаење продава дрога(n)
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.123
Поени од реакции
28.872
На времето ни викаа не одите по диско дрога ставаат во пијачките сега ќе треба не одите на школо...
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.200
Поени од реакции
35.749
Можам да потврдам дека @курајбер го најде Кунташе. Го нашол пред еден дуќан што продава винил плочи и карирани кошули. Подоцна го однесовме да го средат. Јас платив за фризерот, он за педикирот.

Срамота е после два дена да им го вратиме такво кученцето. Сепак они имаат тежина како луѓе во градов.
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.326
Додека чекам коцка да ја врати темата за кунташе за да имам што да читам додека дремам на аеродром, отидов да прошетам малку и што да видам.



У сред бел свет, у УК со дебели букви пишува BOTH male and female, без да бидат уважени сите други 5 милијарди џендери и психички пореметувања.

Свашта.

Да. Дојдов да се пофалам дека сум у УК, ме заболе за другово тбх.

Cheers.
 

Miss.Independent

Me,Myself & I
Член од
26 јуни 2013
Мислења
1.362
Поени од реакции
3.345
Драга,

оноа тражила си добила си, епа тоа.
Препекав за свадби и сеа не една туку 3 имам и тоа кај најблиски другарки и другар, од кои првата на мојот роденден.
Па прекрасно, парите испланирани до денар само за убаво да е.

Туку јас што не можам да се одморам со тоа што правиме..
Пак некој хроничен умор фаќам од работа, предавања, вежби...
ај да си офнам еднаш и да продужам даље.

Поздрав,
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.637
Поени од реакции
34.895
Наместо да го барате Кунташе требаше да се вклучите во борбата против "ропство на животинчиња" и да го остават на слобода.

И батко Рацо ви препорачува да исфрлите месото ако сакате да имате кожа како бебе ;)
FB_IMG_1679090957757.jpg
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.479
Поени од реакции
16.102
Драга

Не знам за кожата, али ако сакате да ви биде машкиот полни орган мазен како свила, тогаш обратете се кај господинов...Ако е уште жив.

 
Член од
15 април 2019
Мислења
1.086
Поени од реакции
1.542
https://youtu.be/LTrk4X9ACtw draga kajgana dobra nokj
Автоматски споено мислење:

Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:
C

confusion

Гостин
Човечки е да се згреши, уште почовечки е да се признае грешка иако темата ја вративте заклучена. Како и да е, да живее Кунташе!!!:motorce::ајнапиво:
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.128
Поени од реакции
35.090
ДК,

Со @курајбер ги најдовме Кунташе пред коперација во Долно Соње како пие пиво со мештаните. Се расправаше за Бранко и Љубчо, и изненадувачки беше за Љубчо. Наше дете вмровче. Рече дека му здосадил помодарскиот Дебар Маалски живот. Секој викенд истото, на кафе искочен во Правда, со tadko mu i bajka mu, па шетање кроз парк, малку смути од брокула, кое патем било ужасно, и назад дома да гледа woke и политички коректни серии и филмови.

Му фалело малку да избега од секојдневието кое го труе, ама мораше да се врати дома, сепак е куче, а сите знаеме дека кучињата се лојални на газдите, колку и газдите да се забегани.

Го вративме дома, а Ивана ни вети по една тетоважа дека ќе ни напраи. (прц @Флеш)

Се мислам сеа да здрвам еден вмровски лав на рамото, само се плашам дека Ивана ќе го саботира намерно, и ќе го нацрта лошо. :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom