Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.601
Поени од реакции
6.019
Драга,

со овие ли един народ? Што е ова побогу?
ШО Е ФОРАВА ШО БРОЈАТ ДО 12 - до толку знат? :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
Ја фатиле за браник една кола испрскана со пипс, ја туркаат дали ја туркаат, а друг пак во исто време пробува да ја збриши со незе.
Една му тверка татарски на еден мрсник а тој ко копук мисири и в камера се пули. Трета микрофонот го грабна ко да е, кхм, корнет - средношколски навики тешко се губат I guess? :icon_lol:

бугарија оди на матура - корона издание


Матурата во Битола е Виенски Бал за овие. :love:
 

Reptilian

веган хејтер
Член од
15 мај 2021
Мислења
130
Поени од реакции
211
Дк

Јас избришав и фејсбукот и инстаграмот. Не се интересни веќе и двете. Следна промена е мењање телефон. Некој без интернет, мал на дугме а не овој што го имам сега поголем од мојата дланка. :pos:
Технологијата и така ми е слаба страна, не мора да се оптоварувам со неа ко да сум ајронмен.
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.601
Поени од реакции
6.019
Со прозевање си реков ај да пуштам Евровизија стрим, и се досадувам 5 минути - тапа песна, уште 10 минути - тапа песни.
Се пулам в ќош - Chat is disabled for this live stream.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Dragano. Dr Iris e veke nekoe vreme vratena. Retki se doktorkite so obozavaat rock.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Драга,

После месеци пауза, денес премиера на битолски театар и не знам како се осеќам еве веќе скоро два саати после крајот.

Каква комбинација се Театарот, Достоевски и Фолтин, уживање за сите сетила.

Малку беше враќањето три пати на бис.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
211
Поени од реакции
621
Евровизија белец против црнец ќе победи црнецот. Стрејт против педер - абе не сакаат да го чујат стрејтот педерот победува. Просечен човек против инвалид ќе победи инвалидот. Да е реално што и да е секоја чест ама со сила да го форсираш станува одбивно. Некој црн педер инвалид се превртува в гроб 100%.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.938
Поени од реакции
35.335
Само Македонија може да прати педер на евровизија и да не се пласира во финале. Кое лудило од земја сме не е нормално ова. :pos: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom