Драга Кајгана (виртуелен дневник)

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.900
Поени од реакции
84.287
Just a daily reminder дека Панки од Куку Леле имаше проблеми со законот/криминалци/нешто во таков стил, последен пат за него се чу пред пар месеци дека е во странство и дека тие проблеми се големи.
Веќе николку месеци се нема чуено за него, и the very least што заслужил е да напишам пост у темава за него.
Се надевам дека се е во ред и дека наскоро ќе чуеме нешто за него
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
Child Anakin: "I'm a person and my name is Anakin "
Darth Vader: "That name no longer has any meaning for me"

У превод секоја особа шо си ја знаел пред вработување у посериозна фирма, и после.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Фотографија на Svetlana Trajkovska.



stvarno ova poveke ne se trpi, nema poveke dogji u pet do pet pred Na-Ma, ili vo 7 kaj cicko Stoilko, DAMATA saka da ja zemes od pred vrata,ako ne ja gubis zasekogas, ima drug koj ke te zameni i ke ja zima od pred vrata,a nie sto nema kaj da parkirame za toa K... ve boli.Abre na vremeto odis na zeleznicka ili pred Grombi i dva saati porano kisnes i ja cekas,a potoa se razbira ja isprakas do porti za eden (beden) BAKNEZ i pesni roj.
Автоматски споено мислење:

Фотографија на TITOVA JUGOSLAVIJA.
 
Последно уредено:

Morgan Freeman

Немодератор
Член од
23 април 2010
Мислења
2.922
Поени од реакции
4.370
Знам дека со ова нема променам ништо и знам дека луѓето ќе си останат ѓубриња, но морав да напишам нешто. Кому ова малечко можело да згреши нешто и да заслужи да биде утруено???
IMG_20190428_112437-EFFECTS (1).jpg
 
Член од
17 јули 2010
Мислења
1.421
Поени од реакции
2.203
ДК
Одамна не сум ти пишала. Како си ма? Аватаров ми е без везе, мислев ќе умрам со мачкиве, ама еве до мене си лежи едно прле. Треба да го менам.
Друго шо да кажам. Незнам до каде ќе оди оваа нечовечност. Нема шанси да ја пуштам да ме проголта. Мене не, а ни тие што се со мене.
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.098
Поени од реакции
16.298
Драга К,

Копав денес низ стан, пакував стари работи...и го најдов ова..

20191130_174246.jpg

Пред 12 години положив за судија и ги учев сите правила на фудбалската игра ....ехх како сега да бев 17....лета времето...

Како и да е.. Добра Ноќ Кајги.
 

Диле Јоргачев

Одделение за заштита на народот
Член од
3 април 2017
Мислења
8.645
Поени од реакции
27.954
Кога ке слушнам за отруени животни,одма си правам слика за трујачот,од прилика знам што како само едно неможам со сигурност да утврдам,колку пати треба тој инцест како мал да е злоставуван,дали братот кога си ја ебел сестра си од прва го зачнале,колку пати бил принуден татко му,чичко му или вујко му орално да ги задоволува или да пенетрирале во неговиот анален отвор.Си замислувам како го болело и полесно ми е некако
 
Последно уредено:

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.361
Поени од реакции
1.826
dikej si bev na vodno so tocak top vremeto i se vrakam i eden kurton so bmw ke me lupnese pa uste iskaca i da se tepa i da bara da mu se izvinam sto sum pominal na pesacki teski goveda ima u gradov uste pricina da ne ziveam u ovaa posrana drzava ubava zemja ali posrana drzava ....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom