Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Депра стејџ-1: Гледање “5 to 7“ и голтање кнендли;
Депра стејџ-2: Слушање Дорис Драгович и ронење солзи ЈЕР много криви људи;
Депра стејџ-3: Пиење вода со цевка по дома ЈЕР си бејсик бич у суштина;
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
182
Поени од реакции
635
Животов ми е напишан, продуциран, режиран од Tommy Wiseau, Оу здраво животе, не те видов за момент.
Иначе пред некоја недела на забар бев, стварно бе ми паѓа жал за нив. Зеде чоеков виц ми кажува и сеа устава отворена ми е ко да го примам црнио мамба со инструменти во нејзе вселенски брод да се склопи, и глупо ми е да не му реагирам на заебанција. Бфлфлфлфлфхех и ќе се потресам малце ко паркинсон да ме фатило чисто да не се осеќа чоеков ко морон. Еве јас се нафаќам да развијам некоја технологија за комуникација со забариве, spavas li mirno фонд за иновации?
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Кајчо,
where do I need to sign for another October like this ?! Прв пат после долго време уживам во времето што го имам за себе. Пијам чајче, мачето предалче ми сипе на ноџиња, заспивам :) Милина.
Секако имам куп работа што морам да ја предадам до крајот на месецот ама дремка може да си дозволиме!
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
182
Поени од реакции
635
Животот во 22-23 години е многу чуден, имаш пријатели кои се земаат, имаат бебе и се вселуваат во нова ќука, имаш и такви шо завршуваат факултет со високи оцени и се вработуваат по струка со високи плати, други одат странство, а имаш и такви шо симнуваат Rome-total War целосна кампања и чекаат хд снимка од последниот холивудски шлајм, кој излезе дека е со бугарско аудио. всичко е добро, нјама с'жаление.
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.165
Поени од реакции
17.962
Драга, да му ебам мајката ме отепаа морални дилеми...

Ти текнува на Nokia?
Е таа 100 милјарди вредна компанија пропадна заради човекот што експериментираше со лсд

VW компанијата што прави 2000 возила во секунда ќе правела толку добри коли како компанијата која одвај правеше 2000 месечно до пред некоја недела. И тој газдата на марихуана.

Абе доста лажење дај нека кажат на што бил Ајнштајн...
 

Clementine

Dreamer
Член од
19 август 2018
Мислења
36
Поени од реакции
50
Па ка ци ти дневниче кајганско?
Мор дан е кај сум јас?:kruna:
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610

Gledash random videa za fudbal, ti iskacha za Ivan Savidis i u nego uchis sve i svashta. Od zhivotot na Savidis do Olimpjakos deka ja ima osvojuvano grchkata liga 19 pati od zadnjite 21, pa duri i deka Zoran Zaev e premier na FYROM i ni se smenila vlasta, Aleksis Cipras, Notingem Forrest, Heroin, izbrkani Ruski diplomati od Grchka, VARDAR, Samsonenko...


#TifoFootball :zver:
 
Последно уредено:

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Пази и Ајнштајн сега би се чудел како тоа 1/4 е 1/3.
Само во Силбо тоа е можно и никаде на друго место во светот.
-Дај четврт со сирење...а таа ми сече 1/3 од тавата.
-Слушам таа позади мене бара четврт со месо и добива 1/3 од тавата.
што би рекле по скопски Силбо и се е можно.
е незнам многу математика ама ако побараш 1/8 тогаш што би добил.
Да воскресне Ајштајн и да ја реши загаткава.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.965
ДК,сега многу посилна се чувствувам.
Паѓам,па станувам.Живеам. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom