Драга Кајгана (виртуелен дневник)

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Канет сум за во Германија на две три места гости да бркам, можи да се закачам Хановер или Штутгарт зимава, ќе гледам кој е поблиску до Амстердам оти и таму ми се оди, сега има да проверам на Гугл Мапс :icon_lol:, им имам направено мали услуги документи ова она, лични карти извод за неосудуван дали можида влези во земјава да не е осуден :icon_lol:. Вика иди женава нова во Хотел работи храната и спијањето од него хахаха.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
182
Поени од реакции
635
Не јадам благо еден месец веќе и нагло ми се зголеми потребата да му го соопштам то на повеќе луѓе.. се плашев од синдромот ВЕГАН СУМ! ама не попуштив на социјалниот притисок, Sorry little one, you trusted me and i failed you.
Иначе животов си го млатам со лесно темпо засега, ова филмојте шо ми се во лаптоп ги делев со деновиве шо се останати до нова година ~ 77 на 243 филма и ми излегува негде по 3 филма дено за да си фатам milestone, си викам ќе ги средам.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
Кајг,
да важеше за сите луѓе магијата на Пинокио кога лаже, не знам како ќе се движевме меѓу толку носишта! :toe:

 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Неможам да престанам да го слушам детево

Корења

Уметност



 
N

Nathan

Гостин
Дали темава е за нас кои не сме имале измислени другарчиња или не сме биле доволно гушкани како мали или сум само кењаторски расположена?
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.547
Поени од реакции
2.117
Во таков mood бев денес, си вртев евровизиски песни на јутуб. А јутубов одлични сугестии ми пушташе, можда ислушав едно 30тина и скоро сите ми се допаднаа. Шлаг на торта ми беше оваа. Незнам како ми избегнала да не ја слушнам до сега. Екстра перформанс!!!

https://www.youtube.com/watch?v=Xsx_dIJOtgI

Sent from my LG-H830 using Tapatalk
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Три дена настрана од Македонија, три дена во Белград. За неколку дена набрзина се организирав, зедов автобуска карта, најдов кул хостел на убаво место, се јавив на другарот што живее таму дека доаѓам и го фатив патот.

Три дена одмор на мозокот. Шетање, запознавање нови места и нови луѓе, уживање, и секако многу пиво. Па дури стигнав непланирано и една театарска претстава да изгледам. Некогаш кога работите ќе се случат спонтано и неисфорсирано ќе испадне стварно убаво.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
182
Поени од реакции
635
Се шо ми треба во животов е big titty goth girlfriend.. и магента.
Се извинувам m'lady, дали ќе сакате да започнеме разговор бидејќи ми се допаѓа вашиот изглед и вашите интереси < Zdr kukle kakosi :p
 

Kajgana Shop

На врв Bottom