Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Денес ми се искристализира она за машките што го збореше @Peja989 на темава. Навистина не знам што човек треба да си пред женски да глумиш шармер левел Енрике Иглесијас и 10 минути подоцна да се тацнеш сам себе дека од време на време си посетуваш одредени бордели што се на некои места во Австрија. Башка во ова време денес да ти е доживљај да посетуваш такви места, мислам ок спомни еднаш и тоа на машки спомни ама седнат со женски и да мислиш дека тоа ќе импресионира и дури и слики да покажуваш :facepalm: Подобро за кладилница да збореше. :angel:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Кајга шу ќе правиме сега? потпишани се одобрение за градба на четири кампа за мигранти во Скопје и три во други места, ако се множи по колку ќе дојдат и колку ќе добијат азил, Шутка Кунта Кинте држава ебаго! :shook:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.502
Поени од реакции
33.647
At this point bi go dal maloto prste od levata raka za prv pat da se sretnam so Ornstein i Smough, voedno i pocuvstvuvam nivnoto pagjanje.

Also, na SEKOE refreshiranje na novi temi procituvam Machinja i taman da kliknam docituvam deka se misli na picki u dresovi i se razocaruvam.

Friyay
 
Член од
30 август 2017
Мислења
997
Поени од реакции
1.433
Драга

Уште има типови што живеат во филмот да се докажат како големи еб.чи. Free your minds my people free your minds and you will live free and happy.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
182
Поени од реакции
635
За муабетов погоре за еба*иве, на работа имам еден 54 годишен и денеска само 297 пати ме напињаше дали се еб*ало нешто вчера, hol up my man, my balls can only take so much.
Некако многу бе ретардирано/малоумно ми делуваат овие со статусиве, ehhe so vremevo esen, juni da ne se ponasa ko noemvri, patriotite vo grcija na odmor mu vrni heheh. Секоја година истиот муабет.
 

smihajlo

Superposition, Relentless
Член од
11 август 2010
Мислења
3.668
Поени од реакции
4.397
“There are two hard things in computer science: cache invalidation, naming things, and off-by-one errors.”
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.540
Поени од реакции
34.704
Кајга, не ми се верува што слушам од една корпулентна госпоѓа што јавно беседува :
...,,сакам да кажам, дека државата не може да ми нареди дали канабисот ќе го користам за медицински цели или за рекреативни цели? :eek:
... таа не може да ми нареди да не сакам истополов партнер и да не се венчам со него ! :eek:
.... под хитно ова треба државата да го реши со закон!...,, :shook:
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Со закон би забранил да клават Gianelli на веспите посебно на Априлија. Абе вглава мават не се издржва во овај градот. Кај мене тука се берат 10 мотори внаселба и секоја вечер возат заедно.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
aj be policija nasrede avtopat baam, da ne pievte gospogice, samo kaj nas i vo Srbija go ima ova pa i uste u kaficov doaga bara licni karti, me vide sum ko za sedmo oddelenie mislese bingo fati :( na 10 km od tuka imas prodazba na oruzje, sose kupoprodazen dogovor, fiskalna, sFe, odi istrazi malce <3 ke pocnam da pijam pak, me sotrea otkako sum na kisela voda :(
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Шо да живее алкохол...тамам ќе ти тргне...и рација...
Па не искачаме сите за да се дрогираме бе, ентеше. Сум излегол некоја пијачка да опнам, а не да ви го заебам бизнисот.
Не се продава од нивната роба и ајде, растурај журка. Не е ова воведување ред, туку мафијашка пресметка.

Е***и селото...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom