Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
23 октомври 2011
Мислења
887
Поени од реакции
2.207
Ме фаќа сафра што лажно се надевам дека ќе излезам од резерватот и затворот ...
 

bokser_mk

Баксуз
Член од
29 јануари 2012
Мислења
1.358
Поени од реакции
1.766
Draga odamna ne sum ti pisal kako si arna inace da ti kaxam aj nemoze uste nekoj da mi rece ajde da te zenime taka e toa pni mislat pluknizalepi i ajt komsii ajd3 koga kolegi na rabota koga drugari i oni koa taka e toa a jas ni z od zenenje ajde ke bide i toa....tolku od mene bay
 

Дим4е

NZT-48, want some?
Член од
24 октомври 2007
Мислења
7.242
Поени од реакции
8.312
Скопското го оправиле!!!
-Навистина го оправиле!!!

Во саботата додека гледавме утакмица имав купено Скопско и го изладив убаво мезенце скаричка и така 5 минути пред да заврши утакмицава гледам дека веќе нема во фрижидер (среќа што немаше продужетци ќе ме пцуеа другарите). И си развивме дискусија дека го оправиле Скопското. Не, озбилно, се приметува итоа многу, не дека сум некој страствен пијач на пиво (ова дека најкошмар пијанства ми се од предозираност од пиво) али приметив поради тоа што никогаш не го сменив за Даб како што направија повеќето. Не се за кривење луѓето прилепчани напреднаа многу во бизнисот.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Многу ми се јаки овие што на фб кликаат на се и сешто и плачат кога на профил ќе имаат "порничи" :D
Па после пишуваат статус "алооо хакери, оставете ме на раат. Јас не го праќам тоа, ми го хакнале профилот" :ROFLMAO:
 
Член од
18 јуни 2012
Мислења
102
Поени од реакции
224
Ме уништува тоа што се правам во последен момент.
Го имав целото време на светов да научам, ама имав бев голем ентузијаст и верував дека можам да научам 400 страни за 4 дена.
Не можам.
Ќе паднам.
:vozbud:
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.400
Поени од реакции
6.021
Полагам за 4ри сати а цело време во главава ми се вртит Станис кј шо ја палит ќерка му. Читам 30 страни и прашањето како можеше то да си го дозволит ... Читам уште 20 и пак во глава лудаков си ја запали ќерка му... ако ништо друго бар богот на светлината нек поможит да положам после зш ќе го скинам и Станис и курвана вештерска, и мочкото шо го пишел сценариото.
 

О|ивер シ

Анти.
Член од
14 октомври 2011
Мислења
1.569
Поени од реакции
3.018
Дк,
Тебе супер ти е.
Јас, немам време на гз да седнам.
Пукнав од работа.
 

Зајче

Бело, и тоа!
Член од
13 септември 2008
Мислења
3.439
Поени од реакции
3.945
Драга ...

сите околу мене стручњаци биле. Сите се знаат. Го мавнав прстот на ногата минатата недела и викам скршен е. Сите до еден ми рекоа "АБЕ ШТО ТИ Е НА ТЕБЕ, ЗНАЕШ СКРШЕН ПРСТ КОЛКУ БОЛИ?!?!?!?!?!?!" А никој никогаш не скршил прст за да знае. И ај ок, не е скршен. После една недела болење решив ќе го снимам. Таа таму ќе ме испотепаше зашто не сум дошла одма и сум чекала. Скршен бил. А стручњациве што кажуваа дека боли и дека сигурно не ми е скршен??? Сигурно снимката греши.
И така, сега сум ко терминатор, со една пластична чизма до колено зашто фала Богу не сакав гипс. Три недели ...
 

Scirea

ZARDOZ
Член од
4 август 2010
Мислења
26.492
Поени од реакции
80.551
Времево плаче за Ник Слотер... Ајде нека почнат на МТВ да го репризираат дека цркнавме од турскиве и индискиве серии, Парови и Гранд Шоуа.


Good old days


 

Kajgana Shop

На врв Bottom