Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
9 јули 2013
Мислења
567
Поени од реакции
2.067
свршавачка.jpg

Пред 6 години, на 25 души им се допаднало моето свршување. Од тогаш, да сум постирал за секоја моја мастурбација, сега ќе имав најмногу лајкови на форумов. Ама ете, глуп...
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
80.633
Поени од реакции
178.417
Од интересни работи кои се случуваат моментално во МК издвојуваме пренос од вадење кола од Вардар.
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.108
Поени од реакции
4.581
Драга

Некој од томваришите вчера најде сервер за Кантер на кој има математика и на кој добиваш награда. Играв така и седев до четири сабајле, повеќе решавав задачи отколку да се пукам и се осеќав како оние копилиња порано што идеа на квизови и победуваа секогаш, се сеќавате сигурно на тие 2-3 лика. Во еден момент додека решавав така и играв ми падна жал што не сум запишал ФИНКИ или ПМФ, иако шансите да го завршам се помали од шансите да видиме диносаурус.

Инаку вака ги гледам овие професионалциве што се натпреваруваат на фото натпреварите овде:
profi.jpg

А вака се гледам себеси:
diktator.png
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
2.610
Поени од реакции
11.852
За сите што НЕМА да ги заследите Cute Pandas на инстаграм ќе добиете од мене крем банани од Европа.Северњакот за бесплатен телефон,перница од дормео или тротинет гз ќе поцепа.
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
446
Поени од реакции
2.170
Читам за одлуката на влада и збеснав....
Нашава држава за едни мајка за други макеја.....еееј Истанбул ќе биде 4 дена во карантин (n)
После високи бројки....епа да ќе има, само на штета на сите нас што живееме тука.....:facepalm:
 
Член од
17 март 2015
Мислења
757
Поени од реакции
1.865
драга, вчера цел ден се стегаше времето, ветрови, врагови, за да во два и триесет, баш кога треба да си одам од работа да истури, а јас со точак. :) од туширање на туширање и суви алишта.
 

Vori

Шејтан на Махалата
Член од
23 март 2009
Мислења
6.668
Поени од реакции
5.261
Епик Гејмз не се/СТЕ нормални ..... За оној што знае зборам ......

Бесплатно прво ГТА5,сега е пуштена Цивилизаци 6 !!!!!

:sneaky:
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
4.656
Поени од реакции
7.217
Фала Вори шо го сподели клипот со Македонката и Кореецот, ако сум видел нешто позитивно на интернетов оваа година тогаш гарант ова е тоа видео.

 
Член од
10 декември 2015
Мислења
7
Поени од реакции
0
Abe kakva korona zanas, grom vkopriva ne mava. Vnuko na Adolf da se prosetashe kaj nas, pa ubo da procistese se sto e kontaminirano , 10dena reseno ke bidi. Na zdravje neka ni e okolu 05.06 , neli po redot , prvo da se razbolat , da go izraseat virusot sekade , pa da im dojdi redot za test , da se izraboti primerokon , pa da go cudime na press. Veselo ke bidi , narode makedonski !!!!
:oeoeoe:
 
На врв Bottom