Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
19.845
Поени од реакции
40.971
ДК,
кој ги спомнал денес Бамбер Бриџ на форумов па добив 2 допаѓања на пост од пред 1 месец?
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
77.799
Поени од реакции
163.479
Словенија е чист доказ дека претседателот не фикус, може да биде и Џрзи шор ѕвезда, ако народот има штоф да е народ, државата ќе си иде напред.

Врвот беше летото 2013 на саем Пахор и Хорхе кога шутираа слободни, протоколот им беше да погодат по еднаш и потоа да влезат во конгресниот центар. Пахор од втор пат погоди, Хорхе фрла ли фрла, џабе е, овој и сакото го облече и све, нашиов обрачот го откачи :icon_lol: сва среќа влезе некако па влегоа сите, се испекоа на топлото и бодигарди и претседатели и директори :icon_lol:
 

Peja989

Супер модератор
Член од
22 јули 2010
Мислења
28.906
Поени од реакции
70.926
Словенците пички, што не го викнаа Грујо у тоа време и да му дадат да шутира пенал? Имаше да им збрца гол од прва и тоа на двајца голмани оддеднаш.
 

|gor

Шмрчем амфетамин
Член од
12 јануари 2010
Мислења
1.367
Поени од реакции
2.475
Вчера нормален есенски ден, денес снег. Тоа е Љубљана.
Да додадам. Ова и Словенците не го очекуваа. Хаос е низ цела држава.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
17.185
Поени од реакции
19.381
Вчера нормален есенски ден, денес снег. Тоа е Љубљана.
Да додадам. Ова и Словенците не го очекуваа. Хаос е низ цела држава.
Не не никако. Само цела недела се збори дека ќе има снег во понеделник.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
1.994
Поени од реакции
2.543
Кајче,
која е веројатноста да си заплеткаш коса во масажер толку многу за да неможеш да се отплеткаш и на крајот да мораш да сечеш???:facepalm: :kuracc: :tapp:
 
Последно уредено:

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.741
Поени од реакции
7.277
Кога низ филм ќе ти ја кажат вистината а ти не веруваш, легендарна сцена.

 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
5.547
Поени од реакции
7.572
Во државава не е лошо да воведат уште 10тина дена слободни од работа со опис „Денови за шетање по државни институции“. Пукнав од шетање и пак не завршив работа, упм нека се носи се.
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.937
Поени од реакции
12.529
Убаво од страна на ГоспоТ што ми даде до знаење дека не сум за у кујна, ама не мораше тоа да го направи преку изгореници од втор степен.
 
На врв Bottom