Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Acid, 2 март 2015.

 1. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  8.632
  Допаѓања:
  4.820
  Ponekogash gi pram lom lugjeto koa se karam i zhal mi e posle... :facepalm:
   
  На Модератор_идиот и Krstev им се допаѓа ова.
 2. Кеплер

  Кеплер

  Член од:
  14 јануари 2015
  Мислења:
  3.668
  Допаѓања:
  4.030
  Во државава не е лошо да воведат уште 10тина дена слободни од работа со опис „Денови за шетање по државни институции“. Пукнав од шетање и пак не завршив работа, упм нека се носи се.
   
  На zee German, Stefan-kobe, Mondonico и уште 15 други им се допаѓа ова.
 3. GoD.HateUSaLL

  GoD.HateUSaLL Фар акрос д диштанс

  Член од:
  30 март 2008
  Мислења:
  8.261
  Допаѓања:
  8.192
  и на банки со ДЕКРЕТ да им се наложи да работат до 8 вечер зашо матер у пичка на сите!
   
  На Colt Willcox, zee German, Stefan-kobe и уште 16 други им се допаѓа ова.
 4. burn84

  burn84 Говорете Македонски

  Член од:
  4 февруари 2006
  Мислења:
  6.539
  Допаѓања:
  1.464
  Ги дознав кој се, леле греота.
   
  На Модератор_идиот и Anon им се допаѓа ова.
 5. k0k014

  k0k014

  Член од:
  10 септември 2016
  Мислења:
  875
  Допаѓања:
  729
  Грди ли се?
   
  На Модератор_идиот му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Мачорка

  Мачорка Shining Star of Paektu Mountain

  Член од:
  25 февруари 2011
  Мислења:
  1.930
  Допаѓања:
  12.474
  Убаво од страна на ГоспоТ што ми даде до знаење дека не сум за у кујна, ама не мораше тоа да го направи преку изгореници од втор степен.
   
  На Модератор_идиот и Psyside им се допаѓа ова.
 7. Peja989

  Peja989 Супер модератор

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  24.261
  Допаѓања:
  56.305
  Што мислите, со кој ќе се падне Италија у групи на сфецко? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
   
  KembaW, Модератор_идиот, Ilumious и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Black Hok

  Black Hok CRUISE

  Член од:
  11 декември 2012
  Мислења:
  1.399
  Допаѓања:
  638
  Holandija Ceska I Nigerija
   
  На Модератор_идиот му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Клипче

  Клипче asd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  10.468
  Допаѓања:
  24.223
  После еден ваков очаен обид за хумор нема да ме чуди ако форумот сам се стаи офлајн на неколку денови.


  ;):icon_lol:
   
  На џимеј, Aleksandar91, zee German и уште 23 други им се допаѓа ова.
 10. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  8.632
  Допаѓања:
  4.820
  [​IMG]

  ...

  Da e mozno ova sto posto bi se ebel Kiki sam sebe.
   
  На Модератор_идиот, k0k014 и Krstev им се допаѓа ова.
 11. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  15.448
  Допаѓања:
  29.378
  Ај барем не изгубија од земја со 500.000 жители... :/
   
  На Модератор_идиот му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Kostic

  Kostic Sadio smokve oko Tadz Mahala

  Член од:
  31 јули 2009
  Мислења:
  8.632
  Допаѓања:
  4.820


  Opushteno drushtvo, pedigre balkansko
   
  На Модератор_идиот и Classic Rock Fan им се допаѓа ова.
 13. smihajlo

  smihajlo Superposition, Relentless

  Член од:
  11 август 2010
  Мислења:
  2.901
  Допаѓања:
  3.104
  ДК

  Од една страна добро што добиле храброст од друга страна кој к*р чекале 30+ години.

  П.С Ако не друго барем се смени свеста дека ако ќутиш и трпиш ќе те куроплескаат.

  П.С2 :pos: [​IMG]
   
  На teneke и Модератор_идиот им се допаѓа ова.
 14. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  30.920
  Допаѓања:
  36.016
  Драга Кајгана,
  Дојде време повеќе да се ценам себе си и да направам промена на подобро во животов!:smirce:
   
  На gorantuborg и shutrak им се допаѓа ова.
 15. Doc Holliday

  Doc Holliday Модератор

  Член од:
  5 ноември 2010
  Мислења:
  4.954
  Допаѓања:
  3.844
  23634610_868042960031526_542206168_n.png
  Готово,не можам ја веќе :pos::pos::pos:
   
  На Spell Caster, shumecha.tableta, Saladin и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: