Драга Кајгана (виртуелен дневник)

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Драга...ми требаат повеќе 19-21 год. девојчиња за пријателки на фб, знаеш од оние што сакаат се да праат зш сеа им се годините.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.353
Кајгано, замисли го @burn84, маторац, изгледа нешто како аватаров негов само во послаба верзија и со помалку коса и се пипка додека гледа слики од млади девојчиња на фејсбук. Децо, деактивирајте тоа профилите, чичко брн е на интернет.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Кајгано, замисли го @burn84, маторац, изгледа нешто како аватаров негов само во послаба верзија и со помалку коса и се пипка додека гледа слики од млади девојчиња на фејсбук. Децо, деактивирајте тоа профилите, чичко брн е на интернет.
:pos:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.122
Поени од реакции
15.937
Драга,

Од религиозните прикаски можам да поверувам во онаа дека Ева згрешила и затоа Господ ја казнил нејзе, а со тоа и сите жени. Искрено, не гледам причина за вакви маки.
Болка, болка и само болка.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Драга...јупитер влезе во Скорпија, затоа стари грди форумџики ми мрчат и имам чудни соништа.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.353
Кајганџики, млади девојчиња... На чичко брн(@burn84) му требаа два саата да го уклучи одбранбениот механизам и да смисли соодветна реплика. Што мислите, за колку време може да го дигне?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Драга,
братучед ми ќе има дете. Он има 22. Она има 18. Тоа дете може да порасне да биде било кој. Ќе направам се да биде повеќе од било кој.
Trying hard not to cringe.
Unable to do so.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Кајганџики, млади девојчиња... На чичко брн(@burn84) му требаа два саата да го уклучи одбранбениот механизам и да смисли соодветна реплика. Што мислите, за колку време може да го дигне?
Не се дига, пијам апчиња, пробај пак.
:rolleyes:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Која патетика можиш да прочиташ во коментарите на информативните сајтови на фејсбук. Класична фиромштина
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Драга Кајгана,
Понекогаш им се восхитувам на луѓето кои без да размислуваат прават нешто, гајле им е за последиците, битно да им е убаво во моментот. Од толку мислење за што како, глава ме боли. Сакам да сум безгрижен:unsure:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Дај му на човек да пополни образец, пријава, формулар, барање за кредит и ќе видиш реално на кој степен од образование треба да биде. Завршиле факултет, па и магистерски, ти доаѓаат на масичката кај што пополнуваш и те прашуваат што треба ваму кај делот место на живеење. Беверли Хилс ебате, што требало :tapp: или па мајка ми што ми кажуваше, на клиника, еден наконтен др. на науки, во формуларот што оди кај анестезиологот, во делот кај точката алергии има празни линии за да напишеш ако ги имаш, ако не, си прецртуваш, нели логично и интелигенцијава напишал - малку
 

Kajgana Shop

На врв Bottom