До и Од модераторите на подфорумот Политика и вести

Статус
Затворена за нови мислења.

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
23.450
Поени од реакции
31.353
Селективно шерифување а? Бравос, убаини
Strong moderator, much wow
Па сега не е дека не предупредив - многу пати - дека идеме офтопик.
Автоматски споено мислење:

Затоа е и формот тешка скапандурија веќе подолго време, тешка мизерија од (не)модерирање...
Овде не е така. Модерирањето на подфорумов е главна причина зошто се нафаќам да дискутирам. Како што реков, ги поздравувам казните и се надевам дека ќе продолжи истиот критериум.

Само @Dumbledore би сугерирал и казнени поени како прогресија кон бан, наместо директно. Се разбира освен во исклучителни ситуации.
 

Vanlok

deus ex machina
Член од
30 мај 2009
Мислења
23.450
Поени од реакции
31.353
Приметувате наплив од спам постови од хакирани акаунти?
Гледам неколку такви спамови само на подфорумов, сигурно ги има на целиот форум.
 
Член од
23 мај 2019
Мислења
4.103
Поени од реакции
4.884
? Зошто сте ми го избришале постот со која сакав да му помогнам на човекот со совет како побрзо до бугарски пасоше???:)
По се изгледа вие не сте поборници Македонците да си вадат бугарски пасоше и да им се вратат на нивните бугарски корени!:(
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.993
Дечки, темата Блам држава не е наменета за дебатирање туку за:

Постирајте ги сите бламажи, допирања на дното, лапсуси и моменти од нашите драги политичари од кои ве јаде туѓ срам. Може да се постираат видеа и слики, кои ќе бидат поврзани со сите ликови од политичкиот свет од државава. Ве молам да се воздржите од офф-топик и цела посериозна дискусија да ја префрлите во другите соодветни теми. Оваа тема е чисто за зафрканција и смеење.

Темата не е за ни за животот и за просечната плата во Германија, за морската храна и за ајварите. Ококу 200 офтопик мислења се префрлени од темата Блам држава во темата Политички случувања во Македонија. Во иднина сите дебати продолжете ги на темата Политички случувања во Македонија- Генерална дискусија или на некоја друга адекватна тема.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.993
Дечки, се извинувам што не ви пратив нотификација, импровизирав да отворам и засебна тема каде мислењата од Политички случувања во Македонија поврзани со изјавите на Латас се префрлени во таа нова тема. Насловот ќе биде променет по предлог.
 
Член од
30 октомври 2021
Мислења
1.511
Поени од реакции
3.627
Го молам модераторот да ја отстрани забраната за пишување во темата Политики на Бугарија кон Македонија
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.494
Поени од реакции
40.408
Дамби, зошто се понашаш како невротична тетка и ме банираш од теми? Конкретно оваа?

Едно мислење што не се слага со тебе не можеш да поднесеш?
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.993
Дамби, зошто се понашаш како невротична тетка и ме банираш од теми? Конкретно оваа?

Едно мислење што не се слага со тебе не можеш да поднесеш?
Баниран си поради тролање.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.993
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.993
Член од
29 јуни 2014
Мислења
24.494
Поени од реакции
40.408
Не може.

Нема.
па што си ја отворил темава ако не може? Сакам да видат другите за што си ме банирал од темата. Да видиме колку си ти легитимен и дали имаат основа твоите одлуки.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.993
Мислењето е вратено, нема ништо погрешно во објавата.
Ако читаш, има. Алудирам на изигрувањето на законот, за кое постирав линк во првите страни, а истото и претходно беше дебатирано, Рон трола дека нема да има повеќе напади од кучиња. Сем тролање, со ништо друго не придовесува кон дебатата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom