Дојран

Член од
3 мај 2014
Мислења
874
Поени од реакции
2.658
Нема некој Дојранчани на форумот да стават слики да видиме езерото било најдојдено до ѕидот, се правела и уште една плажа на почето на стар дојран
 

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.920
Поени од реакции
11.945
Нема некој Дојранчани на форумот да стават слики да видиме езерото било најдојдено до ѕидот, се правела и уште една плажа на почето на стар дојран
имам јас некои слики од надојдената вода во дојран, до вечер ќе ставам :)
 
Член од
17 декември 2012
Мислења
113
Поени од реакции
48
имам јас некои слики од надојдената вода во дојран, до вечер ќе ставам :)
Нема некој Дојранчани на форумот да стават слики да видиме езерото било најдојдено до ѕидот, се правела и уште една плажа на почето на стар дојран
Ете ви :) http://gevgelijanet.com/index.php/2014-01-09-21-19-29/item/1071-дојран-каков-го-знаеме
 

Black Hok

CRUISE
Член од
11 декември 2012
Мислења
2.346
Поени од реакции
1.215
Некој да не ја знае пејачката од Партизан,таа плавата што пее Тајчи е било уметничко име..Како се вика,или ФБ да даде..
 

viktordojran

пссwd
Член од
11 септември 2007
Мислења
351
Поени од реакции
30
Poštovanje svima na forumu i u Makedoniji!
Ja sam iz CRO i imam jednu molbu.Naime,služio sam JNA na karauli Nikolić,selo Nikolić,sjeverno od jezera.Ima li koja dobra duša da mi fotografira karaulu i pošalje mi slike.Slike mogu biti u maloj rezoluciji.
Još jedan veliki pozdrav svima!
Hvala!
ja cu ti prvom prilikom uradit to kad budem iso tamo jer to je od mene 7km.javim ti se uskoro
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.147
Поени од реакции
3.098
Дојранчани како е таму доле???
Водата ви ги проголтала плажите :confused:
Дали се работи на нешто околу овој проблем??
 

Емкаа

the worst thing about prison was the dementors.
Член од
14 мај 2008
Мислења
4.910
Поени од реакции
12.395
Дечки како е превозот Дојран - Скопје? Каснат линиите или се редовни? Имате некој ред на возење да ми пратите, ме интересира кога е првиот автобус од Дојран за Скопје.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Може ли некој да каже какви се цените и воопшто услугата во хотел Романтик - Дојран?
 
Член од
3 мај 2014
Мислења
874
Поени од реакции
2.658
Може ли некој да каже какви се цените и воопшто услугата во хотел Романтик - Дојран?
Со оглед на тоа дека Романтик е у Дојран сите очекуваат смешни цени, што не е така, со оглед на тоа што Романтик е на врвно ниво, цената е добра, услугата и се друго е скоро одлично.
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Со оглед на тоа дека Романтик е у Дојран сите очекуваат смешни цени, што не е така, со оглед на тоа што Романтик е на врвно ниво, цената е добра, услугата и се друго е скоро одлично.
Ок, а какви се цените? Храна, пијалак?
 
Член од
4 мај 2014
Мислења
322
Поени од реакции
35
Апартмани за 2ца има ли?
Која цена се движат??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom