Дота Турнир

Septimus

Dota moja Simpatija
Член од
12 мај 2009
Мислења
24
Поени од реакции
0
Да се напраи некое дота турнирче ?
 

FortuneTeller

ВРАГ
Член од
20 мај 2011
Мислења
476
Поени од реакции
138
Брат уште една тема да отвориш :rolleyes:
 

Septimus

Dota moja Simpatija
Член од
12 мај 2009
Мислења
24
Поени од реакции
0
Па ако треба за некој што не видел и не чул може зашо да не :D :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom