Донирајте за Игор Геленчев

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции и помош' започната од Beginner, 28 април 2018.

 1. Beginner

  Beginner

  Член од:
  25 јули 2017
  Мислења:
  398
  Допаѓања:
  145
  АПЕЛ до сите граѓани
  На Игор Геленчев му се ИТНО потребни средства за нова операција во Турција.
  Игор во Септември 2017 беше опериран во Турција од тумор на мозокот,но сега повторно е влошена здравствената состојба и ИТНО се потребни 19000 евра за нова операција во месец Мај.Времето е многу кратко,но кратко е и свртувањето на овие два броја.
  Ве МОЛИМЕ свртете на еден од овие два броја и помогнете да се спаси еден млад живот.
  Игор Геленчев заслужува да живее и има убава иднина,затоа СИТЕ да помогнеме повторно за ова младо момче!
  Донациска сметка Стопанска Банка: 200003205877055
  Телеком:143-181
  Вип/Оне:143-468[​IMG]

  Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
   
  На OMG!! му/ѝ се допаѓа ова.
 2. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.583
  Допаѓања:
  6.211
  Од Фејсбук

   

Сподели преку: