Донации за Виктор

Дискусија во форумот 'Хуманитарни акции и помош' започната од MARCELLO, 1 ноември 2018.

 1. MARCELLO

  MARCELLO Модератор

  Член од:
  15 јули 2007
  Мислења:
  9.538
  Допаѓања:
  4.104
  Од Фејсбук профилот на Анче Трајковска мајката на детенцето

   
  На Klin и Beric Dondarrion им се допаѓа ова.

Сподели преку: