Kurtlar Vadisi - Долина на волците

Член од
24 декември 2008
Мислења
1.375
Поени од реакции
1.566
Оваа песнава Cendere има неколку верзии, гледам во последно време ја пуштаат таа пиано верзијата, ама има и една друга, нова, само со гитара е. Мислам дека беше на сцената кога после смртта на Елиф на семафор девојчето кога му кажа на Полат дека и она се вика Елиф. Ај некој ако ја има нека стави линк, не можам да ја најдам, од сите други верзии најдов, од таа не можам.
 
Член од
8 ноември 2007
Мислења
574
Поени од реакции
296
Ќе преживее,ама во некоја од наредите епизоди мислам ке има страшна смрт,ке му ја исечат главата и ке му ја пратат на Полат..Оваа информација ми е од "рекла казала'' може и да не е точна......
Точна е информацијата. Ќе му ја исечат главата. Ама нема да е сега, некаде 60 и некоја епизода ќе е.
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Точна е информацијата. Ќе му ја исечат главата. Ама нема да е сега, некаде 60 и некоја епизода ќе е.
WTF ????? :nerv::nerv::nerv::nerv::tapp::tapp: абе ќе ги тужам еејјј!!! Ќе ги заколам режисерите....мајчето да им ****!!! Заслужи човекот подостоинствено да умре!!!!
 
Член од
5 јуни 2008
Мислења
3.632
Поени од реакции
5.724
Гледам позитивни промeни во серијава. Ми се допаѓа квалилетот на снимката, за разлика од тоа што беше предходно...
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Слушнав али не сум сигурен.Дали серијава е снимена врз база на вистинска приказна?
 
Член од
10 април 2010
Мислења
385
Поени од реакции
121
Гледам позитивни промeни во серијава. Ми се допаѓа квалилетот на снимката, за разлика од тоа што беше предходно...
Многу е нормално такви работи да се случуваат. После толку епизоди од првата сезона, глумците а и режисерите се поискусни.
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
56
Поени од реакции
0
Ти си ненормален. Кој те лажел алал да му е.

--- надополнето ---

Само едно не можев да сватам. Серијава уште се снима или завршена е?
 
Член од
26 февруари 2007
Мислења
366
Поени од реакции
10
Ако мемати умре, како е во Палестина долгометражниов ?
 
Член од
10 април 2010
Мислења
385
Поени од реакции
121
Сеуште се снима Заседа или друга сезона?
Да, Заседа.
Инаку Мемати не умира, има момент што го гледав по стриминг на нет каде Искендер го фаќа и планира да го убие, ама како што знам па го има и понатака, така да Мемати не умира до крај.
 

CF.REAL MADRID

ЦЕВКА
Член од
9 септември 2009
Мислења
335
Поени од реакции
9
Па за да гледаме повеќе денови.....Инаку Омер у наредната епизода ке го убијат или.....И Тунџај Камилата уште колку ке го има?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom