Добри фирми за реновирање станови?

Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.307
Поени од реакции
7.442
Дали знаете добри фирми за целосно реновирање станови како 'Ајде Дома' најдов неколку како 'Реновирање Скопје' и ред други на Златна Книга но ме интересира дали има некој искуство со вакви фирми и доколку има која би ја препорачал?

Дали на време си ја завршиле договорената работа, дали го почитувале буџетот итн итн...
 
Член од
14 февруари 2019
Мислења
7
Поени од реакции
4
Mozda malce kasno go vidov postot no ako veke ne si go renoviral deckite od Мој Дом, bea navidstina navremeni i celosno izleze kako sto mi rekoa etapno rabotite si tecea i plakjanjeto no i navremeno zavrsia
Eve ti link od lugeto, ili broj 071872727, se nadevam ti pomognav barem malku

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Тие Ајде Дома на еден пријател многу пари му земаа за реновирање спрат од куќа од околу 70-80м2.
Ништо посебно и поразлично не му е за тие 30.000 евра.

Според мене непотребно фрлање пари за вакви работи. Треба до толку да не те бива за ништо, па да не знаеш да си најдеш мајстори и да си реновираш сам.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Дали знаете добри фирми за целосно реновирање станови како 'Ајде Дома' најдов неколку како 'Реновирање Скопје' и ред други на Златна Книга но ме интересира дали има некој искуство со вакви фирми и доколку има која би ја препорачал?

Дали на време си ја завршиле договорената работа, дали го почитувале буџетот итн итн...
Најди си добри мајстори и пушти ги по ред нека средат. Почни од молерај па на даље.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom