Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

Член од
13 декември 2019
Мислења
654
Поени од реакции
1.171
Mislam edno izdanie od mnogu brojnite... Zlatnoto doba na trance... Dalecnite 90,* 00* ima uste... Deneska ova me pogodi :)
Автоматски споено мислење:

Psychedelic или psytrance, a night full on е ваљда уште по конкретно
Night full :) Neli e malce tesko :)
 
Последно уредено:

Strictly

Hóka héy
Член од
9 јуни 2019
Мислења
342
Поени од реакции
1.185
Night full :) Neli e malce tesko :)
Кога работев во цигланата секој божји ден свиреше по 10 сати
на крајот шефот не однесе за роѓенден во една шума со журка, таму имаше вака
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.412
Поени од реакции
10.849
Малата-:ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove:
Кафичот-Ретро Арабија
Локацијата-Лудница
Погледот-Миљон јурци
Сетот-Првокласна вожња
Малата-:ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove::ljubove:

 
Член од
25 јуни 2017
Мислења
34
Поени од реакции
76
Класична вожња. Потсеќа на еден сјаен летен период во дискотеката Хавана.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom