Добра Trance/ D&B/ Techno/ House/ Electro трака v.2.0

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
6.303
Поени од реакции
4.543
@Almeida еве ко за тебе
Автоматски споено мислење:

@Solaire of Astora http://psystation.com/ ако е овде онда добро е. Каков минимал има у моментов...боли глава.
 
Последно уредено:

Almeida

гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
6.241
Поени од реакции
13.389

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
6.303
Поени од реакции
4.543
Отиде у комерцијала.
Слушај шо праеше пред 7-8 години. Колаче минимал...
Добра му е оваа новава....ствар на вкус, кеко и да е.
Кога сме за нешто постаро, ми текнува другарчето кога ми ја пушти прв пут....имаше Голф 2 и солидно озвучење....само што излезе на битпорт.
Заедно со оваа...една по друга ако добро се сеќам.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
6.303
Поени од реакции
4.543
За малку ќе завршеше во хип хоп :facepalm:
Тракава иначе индуцира течење на house музиката низ вени :love:
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
6.303
Поени од реакции
4.543
Koлку добро и нежно звучи кога ќе се дотера со еквилајзери на добро озвучење. :love:
Автоматски споено мислење:

OMG :vozbud:
 
Последно уредено:
На врв Bottom