Добра патека за возење цел ден?

Дискусија во форумот 'Велосипедизам' започната од NekojBatka, 7 јули 2018.

 1. NekojBatka

  NekojBatka

  Член од:
  21 јули 2017
  Мислења:
  79
  Допаѓања:
  16
  Ај препорачајте добра патека околу Скопјево, да биде забавна и да се тепа цел ден на велосипед?

  Не мора да е по планини. Ако може и на Гугл мапа, ако знаете да ја наместите :)
   
 2. palpem

  palpem

  Член од:
  9 јуни 2008
  Мислења:
  1.291
  Допаѓања:
  643
 3. Црноризец Храбар

  Црноризец Храбар

  Член од:
  24 мај 2014
  Мислења:
  3.527
  Допаѓања:
  3.384
  Оди вози на Велешко ;)
   
  На NekojBatka му/ѝ се допаѓа ова.
 4. petrovski.bagi

  petrovski.bagi

  Член од:
  11 август 2013
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  14
  Имаш на Гази Баба паркот, таму има убава крос кантри патека.
  Имаш на Водно во делот кај Чистилиште ( над Капиштец )
  Има убав оффроад дел во делот на Волково / Кучково.
  Има убав оффроад дел од Долно Нерези према Пантелејмон.
   
  На NekojBatka му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Jordanco djani 1

  Jordanco djani 1

  Член од:
  14 јуни 2018
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  1
  Препорачајте добра патека низ Скопје...
   

Сподели преку: