Добитници на лотарија за САД

Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
На кој датум ке можеме конечно да видиме резултати за лотаријава ?
 
Член од
25 мај 2016
Мислења
5
Поени од реакции
0
Zdravo na site! Bidejki cekame za intervju( sega na 27.04 ), me interesira, dali ima nekoj na forumov koj dobil visa bez I-134 obrazec. Blagodaram odnapred za odgovorot.

Pozdrav

Најдобро ке биди да се потрудите да најдите некој да ви заврши работа... ако немате роднини барајте пријатели ако треба и платете му за услуга.... Се знај зошто одите сигурно нема на товар на некој да му останите... Мое лично мислење е да не одите без тој документ... не вреди ризикот... (п.с. ако пријавите добар кеш на сметка ок сте и без I-134) :D
 
K

Kacar

Гостин
Ајде уште малце и ќе ги видиме резултатите. Мада ја не сум оптимист, поради тоа што се сликав во сстудио значи ми дадоа слики а сликата не ми ја примаше на она check your photo ваљда дека коса и брада имав. Но, и покрај тоа што ми покажуваше црвено, јас ја внесов и добив confirmation number.
Мислења ?
 
Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
Ајде уште малце и ќе ги видиме резултатите. Мада ја не сум оптимист, поради тоа што се сликав во сстудио значи ми дадоа слики а сликата не ми ја примаше на она check your photo ваљда дека коса и брада имав. Но, и покрај тоа што ми покажуваше црвено, јас ја внесов и добив confirmation number.
Мислења ?
Штом имаш бројче влезен си во игра како сите други , па ке видиме на 3 мај, кој имал најмногу срека :)
 
Член од
7 јуни 2014
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.177
Zdravo na site! Bidejki cekame za intervju( sega na 27.04 ), me interesira, dali ima nekoj na forumov koj dobil visa bez I-134 obrazec. Blagodaram odnapred za odgovorot.

Pozdrav
како поминавте пофали се, кажи искуства, се што ние другите би сакале да слушнеме
 
Член од
5 јуни 2015
Мислења
696
Поени од реакции
445
како поминавте пофали се, кажи искуства, се што ние другите би сакале да слушнеме

Уште не помина 27 Април. Гледаш дека таа напишала дека има интервју на 27 Април.
 
Член од
7 јуни 2014
Мислења
1.055
Поени од реакции
1.177
:facepalm: леле ама лапсус, не обрнав внимание баш :toe: ама се надевам дека ќе сподели искуство кога ќе помине.
 
K

Kacar

Гостин
Ајде се надевам ќе се пофали со добри резултати.
Зашо ја да земам, зурли ќе викнам со кредит ќе ги отплатам.

Инаку, има ли параноични како мене на форумов, да недела дена пред секое извлекување стануваат анксиозни од возбуда и мозок врти триста на саат у фазон што би било кад би било ?

И после извлекување, недела дена депресија......
 
Член од
6 април 2015
Мислења
396
Поени од реакции
128
Ајде се надевам ќе се пофали со добри резултати.
Зашо ја да земам, зурли ќе викнам со кредит ќе ги отплатам.

Инаку, има ли параноични како мене на форумов, да недела дена пред секое извлекување стануваат анксиозни од возбуда и мозок врти триста на саат у фазон што би било кад би било ?

И после извлекување, недела дена депресија......
Надевај се на најдоброто , биди спреман за најлошото ! Ако е за да бидит ке бидит , не се замарај многу , кулирај си. ;)
 
I

Immigration man

Гостин
Ајде се надевам ќе се пофали со добри резултати.
Зашо ја да земам, зурли ќе викнам со кредит ќе ги отплатам.

Инаку, има ли параноични како мене на форумов, да недела дена пред секое извлекување стануваат анксиозни од возбуда и мозок врти триста на саат у фазон што би било кад би било ?

И после извлекување, недела дена депресија......
Исто и јас не си сам :)[DOUBLEPOST=1493127898][/DOUBLEPOST]се знај колку има извлечено минатата година и колку има заминато ?
и колку има што играат ради реда онака само да пуштат да не знаете
 
K

Kacar

Гостин
Исто и јас не си сам :)[DOUBLEPOST=1493127898][/DOUBLEPOST]се знај колку има извлечено минатата година и колку има заминато ?
и колку има што играат ради реда онака само да пуштат да не знаете
А тек, ако ми пише дека сум извлечен, тогаш ќе се осакатам од неспиење и возбуда до интервјуто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom