Добитници на лотарија за САД

Член од
14 април 2022
Мислења
14
Поени од реакции
18
Јас каде што прашав во фото студиото каде што се сликавме пред некоја година, имало кај нив добитници, му носеле сок, благо за частење. Баш дечкото кажуваше, доаѓаат вели околку 4,5 луѓе што се кажуваат, а можи има и такви кои не им се јавиле. Според нив веродостојно е, и баш имаш причина да се надеваш кога си аплицирал. Нареден Октомври ќе аплицирам пак. Октомври некаде беше така?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom