Добивка

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Ако не беше Васко Факинг Шеваљевиќ:pistoldz: со најпацерскиот гол на шампионатот досега, по којзнае кој пат ќе си фрлев добитно ливче в канта...
Ја пишам Унгарија Т1+26.5 и гледам на ливче ми ја даваат 28.5,аааа си викам ебете се гниди едни,го сторнирам тикетот и ја пуштив хен 2 за Црна Гора,одвај влезе..
И пак со намален коеф од 1.75,ејјј која ебана логика ја имаат?
Реално ако го паѓаат кецот,тогаш треба да оди нагоре хендикепот за кец,а не на сите можни типови да касапат коеф,кои пички се бе,гнаси скапани...
Ем го креваат хендикепот на постигнати голови за домаќинот,а од друга страна го намалуваат драстично хендикепот за гостите,кои пичкетини се овие,по,по....
Се да ви ебам,пички едни,да уплатев 2000 намалувајте,ама на 200 денари,мрш бе таму:tapp:
img043.jpg
 
Последно уредено:
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.427
Поени од реакции
13.808


Направив cashout при 2-1 за Наполи, опасни некако ми изгледаа овие Сасуоло.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
img047.jpg
Уште ова ливче ако не влезеше и ќе се закалуѓерев од очај,за инает...:shok2::shok2::shok2:
Ејјј кои лудории се случуваа во последните 5 минути на Германија и Шведска,здравјето ми го зедоа психопатите...:kafence:
Цели 4,5 напади на крај Германија не даде гол ејјј...
Фат прај чекори во стил за кој Фичо Лазаров би се изнасмеал...
На 1 разлика на 1 минута до крај имаа чиста контра,1на 1 со голман,се крева од 6 метра ,и кретенот 200 метрашки Лемке ја акна 1 км над гол,кој дебил човече..
Во толку години гледање ракомет неам видено некој толку да го промаши голот од чиста контра,она е за во Гинис:shok2:
Чиста среќа шо нападот на Шведска не постоеше во последните две минути,стегнаа одбрана Швабите,иначе како ќе ме изебеа,машки,добиен меч дозволија Швабите да оди во неизвесен финиш,4 водеа на 7,8 минути до крај,после дадоа само 1 гол,за грев беа,нормално дека така играа кога јас ја чекав последна....
Ццццц кој гаден спорт е овај ракометот да го чекаш кога е резултатска нишалка:shook:Здравјето ми го зедоа денес....мораше малку среќата да врати,Иванчик последна минута гол даде....:icon_mrgr:
 
Член од
24 октомври 2008
Мислења
1.382
Поени од реакции
248
не е нешто wow ама добар ракометов, добар. На тоа за уплата 450, имаше добивка 1600-700 :)
 

Attachments

  • 63,4 KB Прегледи: 32
  • 73,4 KB Прегледи: 33
  • 171,5 KB Прегледи: 34

Kajgana Shop

На врв Bottom