Добивка

B

Blade Torch

Гостин
Па цело време играм дубл или трипл кошарка. На голема уплата. И сум во дебел плус. Ова ливче го пуштив дека имаше многу избор убави мечеви на помала. Извини. :(
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Па цело време играм дубл или трипл кошарка. На голема уплата. И сум во дебел плус. Ова ливче го пуштив дека имаше многу избор убави мечеви на помала. Извини. :(
Не разбираш џабе ти објаснувам..и јас купив ауди А6 од фудбал па шо прајме сега?..односно чекај малце..зошто ако си толку спремен не постираш некој тип да фатиме и ние другите од темата кладилница..ете да те видиме на дело,вака од страна секој знај да измислува приказни
 
B

Blade Torch

Гостин
Не разбираш џабе ти објаснувам..и јас купив ауди А6 од фудбал па шо прајме сега?
Е*и ботолчанки во него место 5години да објаснуваш дека никој не го бива за кладење на одреден спорт во кој што ти немаш поима?
Доста цитирате темава е за ливчиња ставање, ајде ..
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Е*и ботолчанки во него место 5години да објаснуваш дека никој не го бива за кладење на одреден спорт во кој што ти немаш поима?
Доста цитирате темава е за ливчиња ставање, ајде ..
Еве ти дадов добар предлог мислам,ако си во дебел плус сподели на темата и ние другите нешто да ќариме,сигурно не те кошта ништо да ни кажиш некој добар кошаркарски тип бидејќи ионака 1.90 е фиксен коеф секаде и границата тешко дека ќе се смени во текот на денот со оглед дека има голема понуда на кошарки секој ден па сигурно повеќето луѓе нема да се насочат кон една..јас објаснувам само дека играњето кошарка нема вредност..тоа ти е исто како утре Арсенал наместо на 1.35 да ја изиграш на 1.20..тоа пробвам да ви го објаснам ама не разбирате џабе
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
Да,инаку со шестар на тепка ги ставив утакмиците, дека шо има да мислам, 50 50 се шансите. Шестарот одлучи.:pos:
Не ни знаев дека Реал не е во форма и дека Кари нема да игра. Ама кога сака-сака.
Експертс:tapp:
И не знаеше дека Најт игра против Леонард и дека Баерн редовно си ги плеска со многу разлика нели????[DOUBLEPOST=1451680644][/DOUBLEPOST]Одличен ден,магијата работи како луда,како само ми помина народњнакот никој не знае.... 1 гол за 2 третини,за потоа у 3 третина да паднат 7 гола.... притоа последната германска на народњакот во 19 минута 3 третина ја дава 3-4... Форест грин у второ 3 гола паѓаат... што више да кажам виша сила.... првиот тикет за Џони Вајсмилер,дубл кина кошарка ;)
 
Последно уредено:

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.238
Поени од реакции
19.396
Конечно, по речиси 3 години фаќам ливче на НБА играчи...:гик:(уште од финалето Мајами-САС немав фатено на играчи):pos:
img036.jpg
 
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Конечно, по речиси 3 години фаќам ливче на НБА играчи...:гик:(уште од финалето Мајами-САС немав фатено на играчи)os:
Прегледај го приврзокот 135859
Ne se fali ..cista sreka ..ednas na 3god.ima da bides dobiten na vakov tiket..izracunaj kolku si izgubil .igraj si fudbal so 1.2koef.i gospod da te vidi ..
Se salam..cestito,i da gi dupliras,so sreka da gi potrosis ..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom