Добивка

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Vaka se igra kladilnica, so zdravje da se trosat parite, edinstveno ne mi se svigja mnogu utakmici na tiket, jas povekje od 2-3 nikogas ne igram.
Автоматски споено мислење:

23k danok... o_O u picku mater premnogu e 15%... 5% se jade nekako ama 15% se povekje od krazba...
 
B

BigMac

Гостин
Vaka se igra kladilnica, so zdravje da se trosat parite, edinstveno ne mi se svigja mnogu utakmici na tiket, jas povekje od 2-3 nikogas ne igram.
Фала другар да се враќа и кај тебе и кај сите.Знам ризикот е поголем може треба да намалам максимум 3 пара.:) Спремај те се почнува за кратко НБА и Еуролига да се надеваме на многу добитни тикети.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ilz
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Vaka se igra kladilnica, so zdravje da se trosat parite, edinstveno ne mi se svigja mnogu utakmici na tiket, jas povekje od 2-3 nikogas ne igram.
Автоматски споено мислење:

23k danok... o_O u picku mater premnogu e 15%... 5% se jade nekako ama 15% se povekje od krazba...
Вака НЕ се игра кладилница, без разлика колку и да изгледа добро кога добиваш. На долг период 100% ќе бидеш во минус со ваков начин на игра. За сериозни уплати само сингл, вака наредени 5-6 тениси со 1.30-1.50 на 250е уплата е тежок аматеризам.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Вака НЕ се игра кладилница, без разлика колку и да изгледа добро кога добиваш. На долг период 100% ќе бидеш во минус со ваков начин на игра. За сериозни уплати само сингл, вака наредени 5-6 тениси со 1.30-1.50 на 250е уплата е тежок аматеризам.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Jasno be drugar, vo druga smisla rekov vaka se igra zatoa sto ima mashki odigrano na pojaka uplata i ubava dobivka im zemal.
Dobro e ponekogas i vakvi tiketi da se igraat, a uste podobro e koga se dobitni, dobar boost davaat.
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
@ilz ela si vo Avstralija, ni danok ni butur i plus nba utakmicite se od 7 sabajle do 4 popladne. Pa isto kako na rabota da si odel ke ti se fakat


Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ilz

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
@ilz ela si vo Avstralija, ni danok ni butur i plus nba utakmicite se od 7 sabajle do 4 popladne. Pa isto kako na rabota da si odel ke ti se fakat


Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
Daj sredi mi nekoja nevesta tamu i zasto da ne dojdam... Kum ke mi bides na svadbata ke pukame so avtomatsko oruzje, ke se ispijanime tolku mnogu sto od srekja ke si frlime i po edna bomba pod noze koja ke ne raznese na parcinja:pos:
Zamisli na vesti izleguva slednoto, dvajca makedonski drzavljani koj ziveat vo Avstralija na veselba se raznele so racna Bomba :pos:
 

No9

Член од
18 ноември 2013
Мислења
621
Поени од реакции
906
Daj sredi mi nekoja nevesta tamu i zasto da ne dojdam... Kum ke mi bides na svadbata ke pukame so avtomatsko oruzje, ke se ispijanime tolku mnogu sto od srekja ke si frlime i po edna bomba pod noze koja ke ne raznese na parcinja:pos:
Zamisli na vesti izleguva slednoto, dvajca makedonski drzavljani koj ziveat vo Avstralija na veselba se raznele so racna Bomba :pos:
1.20 koeficient deka bombata ke se frli na Biser balkanski

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom