Добивка

Член од
5 март 2018
Мислења
15.141
Поени од реакции
16.652
Значи стави 1-х на заебанција и дојде овде да ни солиш памет дека сингл му е мајката? Фала ти, да не беше ти немаше да го знам тоа.
не трескај зелени бе жити очи, кај пишав дека баш заради таа утакмица сингл му е мајката, ги гледаш ти ливчињата? од 15 тикети 2 ливчиња се на заебанција уплатени, Шпанија и Бразил


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.141
Поени од реакции
16.652
Значи стави 1-х на заебанција и дојде овде да ни солиш памет дека сингл му е мајката? Фала ти, да не беше ти немаше да го знам тоа.
ете дури пишам уште еден тикет на мајтап фатен



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
ете дури пишам уште еден тикет на мајтап фатен



Sent from my iPhone using Tapatalk
Браво,имам еден у кладилница ваков игра секоја 3та утакмица 7+ на 20 денари,и кога ќе погоди доктор е :D А 90% не погаѓа.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.839
Поени од реакции
24.268
Конечно првиот тикет влезе на крај на прво коло. Да ебам и светско и се.

20180619_230752.jpg
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Ova so krienjevo na uplative vi e najbezvezno nesto, temava e DOBIVKA a ne pogodeni tipovi, imam eden drugar sekojdnevno ostava po 1000 den i probuva X-ovi na kosarki i nekoj takvi 15-20 kvoti i pogoduva 5-10 pati mesecot ama ostava 2 plati mesecno i e non stop vo -
Goleminata vo kladenjevo e da imas dobri tipovi na dobra uplata, ne e isto koga tipuvas na 100 den i na 100 eur.

Eve vi gi samo dobitnite od izminatiov period ako igrame taka :D




 
Последно уредено:
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Ova so krienjevo na uplative vi e najbezvezno nesto, temava e DOBIVKA a ne pogodeni tipovi, imam eden drugar sekojdnevno ostava po 1000 den i probuva X-ovi na kosarki i nekoj takvi 15-20 kvoti i pogoduva 5-10 pati mesecot ama ostava 2 plati mesecno i e non stop vo -
Goleminata vo kladenjevo e da imas dobri tipovi na dobra uplata, ne e isto koga tipuvas na 100 den i na 100 eur.

Eve vi gi samo dobitnite od izminatiov period ako igrame taka :D




Мене ме боли дали некој клал 200 или 2000 мене ми е битно јас да погодам и не се сомневај дали моите типови се солидни после уплатата ја блокираја утакмицата од 10:55 до почетокот ја избришаја.

Јас имам гледано типови кои фатиле 300 денари на темата и ставиле тикети и се наоѓале болни завидни ликови со коментари од типот "брат ја затвори кладилницата" и слично затоа неклавам уплата нема потреба само можам да ти кажам дека над 500 е уплатата не ни можев да рискирам повеќе заради страв дека ќе ја блокират.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Мене ме боли дали некој клал 200 или 2000 мене ми е битно јас да погодам и не се сомневај дали моите типови се солидни после уплатата ја блокираја утакмицата од 10:55 до почетокот ја избришаја.

Јас имам гледано типови кои фатиле 300 денари на темата и ставиле тикети и се наоѓале болни завидни ликови со коментари од типот "брат ја затвори кладилницата" и слично затоа неклавам уплата нема потреба само можам да ти кажам дека над 500 е уплатата не ни можев да рискирам повеќе заради страв дека ќе ја блокират.
Epa dovolno e vo temana kladilnica so gi davas tipojte poso ovde mi e totalno nelogicno da se postiret dobitni tiketi bez dobivkata.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom