Добивка

Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
IMG_20180518_195113.png

Штета што некладов многу повеќе ама изворот не ми беше многу сигурен.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Добив работа со плата каква шо мислев само на други луѓе ги сере, нормално ќе почнам од пониска позиција али самите услови за напредување се фантастични со разните курсови шо ги нудат. Изнајмив 45 квадратно станче со поглед на женевското езеро , и шанса за 18 месеци да добијам дозвола за работа директно во едно од топ 10 најголемите седишта на фирмата во Хјустон. :vozbud:Лагано сега jули на опиванки и шетање, па од 1 август почнувам.
Never stop dreaming.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.937
Поени од реакции
35.330
Never stop dreaming.
Одам јас баце не му ја секирај за мене, ти ќе си останеш 24/7 на форумот и ќе пишуваш квази статии и ќе одредуваш кој која треба да ја еби. :cool:
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Fala na pozdravot, cestitki.
Koeficientite na koj imas uplateno se najmalite po koj si mozel da uplatis.
Real 1 2.17, kaj site podobri kladilnici online koeficientot se dvizese 2.30- 2.35.
Igracite site odigrani +- na 1.85 koef, a istite si mozel da gi uplatis na 1.96-1.97 koef na pinnacle ili matchbook, ili nekoja dobra treta.
Dopolnitelno na ova verojatno i danok plakjas. :facepalm:
Ama pak seedno, mojava teorija ne ti menuva nisto, bidekji uplatata ti e 200-300denari.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Fala na pozdravot, cestitki.
Koeficientite na koj imas uplateno se najmalite po koj si mozel da uplatis.
Real 1 2.17, kaj site podobri kladilnici online koeficientot se dvizese 2.30- 2.35.
Igracite site odigrani +- na 1.85 koef, a istite si mozel da gi uplatis na 1.96-1.97 koef na pinnacle ili matchbook, ili nekoja dobra treta.
Dopolnitelno na ova verojatno i danok plakjas. :facepalm:
Ama pak seedno, mojava teorija ne ti menuva nisto, bidekji uplatata ti e 200-300denari.
Реал е во живо на полувреме пуштена. Пајнакл неверојатно многу ги намалва коеф и вакви граници нема шанси да имат. Уплатата ми се движи од 300-1000 и од ноември досега само февруари во минус го завршив.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Реал е во живо на полувреме пуштена. Пајнакл неверојатно многу ги намалва коеф и вакви граници нема шанси да имат. Уплатата ми се движи од 300-1000 и од ноември досега само февруари во минус го завршив.
Toa kazi mu go na nekoj drug, ne na mene koj gi znae kako stojat rabotite.
Real vo zivo bese 2.50 na matchbook na poluvreme.
Prodolzi kladi se na osnovni granici na 1.85, plakaj i danok, ako taka ti odgovara.
I jas bev slep do pred nekoe vreme, taka se kladev. Vidov kolku e luzerski, od skoro igram na matchbook (arbitraza back - lay) koeficientite vo prosek se 97%, primer : + 1.97, - 1.97.
Bez danok.
Ponudata im e tolku mnogu pobogata, da se cudis.
Ete toa e kladba.
Ete taka. Da ne odime vekje of topic na temava, ako nesto te interesira okolu matchbook ke mi pisis vo inbox i ke ti objasnam.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom