Добар задник вс Големи Гради

mr wednesday

We're soldiers. Soldiers don't go to hell.
Член од
24 јуни 2017
Мислења
1.649
Поени од реакции
7.997
Луси ми кажа пред време, си имаме ние на ти го дај ми го....
Лелее брат шо збориш бе ?? Не ребрала цело време?? Кој кринџ човече сеа се јача дека нешо курташак играла со нас... Оф лелееее гет а факинг лајф девојко ,жено, мужу, покемону, нинџа желко шо и да си
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.702
Поени од реакции
19.748
Лелее брат шо збориш бе ?? Не ребрала цело време?? Кој кринџ човече сеа се јача дека нешо курташак играла со нас... Оф лелееее гет а факинг лајф девојко ,жено, мужу, покемону, нинџа желко шо и да си
Еве цела ојачана сум, бицепс, трицепс не си свесен кој буст ми се направи.
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Луси ми кажа пред време, си имаме ние на ти го дај ми го....
Не се вади буразерче. И ти наседна. Едино те ваде твојото мото: "ќорава, саката дупка да има" :D
Лелее брат шо збориш бе ?? Не ребрала цело време?? Кој кринџ човече сеа се јача дека нешо курташак играла со нас... Оф лелееее гет а факинг лајф девојко ,жено, мужу, покемону, нинџа желко шо и да си
Е да бее, педери не напраи...
Луси ве измота како авијонска сајла. Како на рингишпил, тобоган ве извози, течноста у мозоко ви се испомеша, исповраќате се од гадење.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Лелее брат шо збориш бе ?? Не ребрала цело време?? Кој кринџ човече сеа се јача дека нешо курташак играла со нас... Оф лелееее гет а факинг лајф девојко ,жено, мужу, покемону, нинџа желко шо и да си
Ти не ја знаеш народната, кој со Луси тикви сади краставици му се раѓаат :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom