Телекабел Аналогна и дигитална кaбелска телевизија (РОБИ) -генерална дискусија (новости, прашања.)

Член од
2 март 2017
Мислења
1.396
Поени од реакции
441
Dali nekoj znae koga ke ima novini okolu kanalive na Telekabel i dali ke go ima pink paketot.
 
Член од
29 февруари 2016
Мислења
569
Поени од реакции
641
Gledam i prva world ja ima vo spisokot. Uste eden.glup kanal so turski serii.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
@MARCELLO daj dodeka prashuvash, prashaj gi telekabel koga kje gi pushtat sk dodatnite kanali i dali voopshto kje gi pushtaat..
Ти зошто не ги прашаш ? Еднодтавно е отвори ја фејсбук страната на Телекабел и пиши им порака па чекај да ти вратат.

Не ми е мене проблем ама ете ти ги користиш услугите на Телекабел па ќе можеш и за други работи да ги прашаш покрај ова прашање.
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.794
Поени од реакции
15.819
Ти зошто не ги прашаш ? Еднодтавно е отвори ја фејсбук страната на Телекабел и пиши им порака па чекај да ти вратат.

Не ми е мене проблем ама ете ти ги користиш услугите на Телекабел па ќе можеш и за други работи да ги прашаш покрај ова прашање.
Mene mi rekoa kje ima nesho dodadeno, ne kazhaa konkretno, pa da vidam sho kje kazhat na drugi ako prashaat :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.779
Поени од реакции
7.517
Mene mi rekoa kje ima nesho dodadeno, ne kazhaa konkretno, pa da vidam sho kje kazhat na drugi ako prashaat :)
Биди упорен прашувај ги често. Јас им досаѓав на Телеком во порака и најверојатно глупо им било да ме избегаваат ми одговараа а еднаш паметам изгледа на некој таму во Телеком му беше досадно и се утепавме од моабети во чатот.
 
Член од
25 септември 2009
Мислења
793
Поени од реакции
368
Има ли некој проблем со интернет/тв во Автокоманда?

Sent from my Xperia SP using Tapatalk
 
Член од
2 март 2017
Мислења
1.396
Поени од реакции
441
Dali gi ima pink kanalite na telekabel
Dali vo skoro vreme ke gi ima ako vo momentov gi nema vo ponudata na ovoj operator
 
Член од
2 март 2017
Мислења
1.396
Поени од реакции
441
Jas mislam deka sekoj pogolem operator vo zemjava treba da gi ima pink kanalite i red drugi kanali
Mbogu lokalni kabelski operatori gi imaat pinkovite kanali
 
Член од
2 март 2017
Мислења
1.396
Поени од реакции
441
Problemot e sto na stranata slabo gi abdejtuvaat podatocite vo kategorijata na analogni kanali ja pisuva grand a vo kategorija digitalni kanali ne ja pusuva grand takada mnogu retko pravat obnova i zatoa ne pisuva za grand
Zatoa na stranata ne proveruvam prasav na forumov
 
Последно уредено:
Член од
8 март 2012
Мислења
343
Поени од реакции
448
Problemot e sto na stranata slabo gi abdejtuvaat podatocite vo kategorijata na analogni kanali ja pisuva grand a vo kategorija digitalni kanali ne ja pusuva grand takada mnogu retko pravat obnova i zatoa ne pisuva
Јас сум на Телекабел и знам дека ги нема Пинк каналите
 
Член од
2 март 2017
Мислења
1.396
Поени од реакции
441
Ima li najava za paketot PINK kanali
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom