Дејтинг во пандемијата

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.418
Поени од реакции
4.249
Вие кајганџиите можде сте последните луѓе (и кретени) што треба да се обратам, ама је-би-га, на вашиот стев му треба малце романса.
Затоа ме интересира што правите деновиве во врска со таа тема(запознавање и состаноци итн).
Исто така ако имате сеир, испукатејте со тоа прво
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.225
Поени од реакции
78.817
да, спреми се за тролажа.
 
Член од
2 март 2016
Мислења
481
Поени од реакции
468
Само ако девојката ми покаже негативен ПЦР тест не постар од 72 часа, тогаш може да има нешто повеќе, инаку само за кафеседенка доволно е со маска и да не кашла. :D
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.629
Поени од реакции
34.888
Вие кајганџиите можде сте последните луѓе (и кретени) што треба да се обратам, ама је-би-га, на вашиот стев му треба малце романса.
Затоа ме интересира што правите деновиве во врска со таа тема(запознавање и состаноци итн).
Исто така ако имате сеир, испукатејте со тоа прво
Јас надвор не гледам нешто различно од претходно, кафичите се полни, по планиниве врие народ... Твое останува да излезеш и да си ја пробаш среќата :)
Младите Короната ја прогласија за умрено уште од сам почеток :D (не ти ја знам возраста, одам со претпоставка дека не си за геријатрија).
 

Almeida

поет, мрачна сила, гад
Член од
15 февруари 2015
Мислења
7.563
Поени од реакции
19.992
Вие кајганџиите можде сте последните луѓе (и кретени) што треба да се обратам, ама је-би-га, на вашиот стев му треба малце романса.
Затоа ме интересира што правите деновиве во врска со таа тема(запознавање и состаноци итн).
Исто така ако имате сеир, испукатејте со тоа прво
Фала брат! Кретени, кретени, ама и све ебачишта....знаеш ти каде си се обратил.
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.198
Поени од реакции
35.747
Со полицискиов час мора да се тера дејтот со преспивање до сабајле. Таман побрзо ќе се зближите :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.240
Поени од реакции
22.435
Со полицискиов час мора да се тера дејтот со преспивање до сабајле. Таман побрзо ќе се зближите :D
Земи зазборија или пушти и јак филм, ќе се занесе, ќе фати полициски и ќе мора да преспие.
Thanks me later.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom