Дечкото со моторот :)

korun

lame
Член од
21 октомври 2007
Мислења
389
Поени од реакции
28
Имаше информација на Кајгана порталов дека ке идал некој егзибиционист моторџија отприлика во овај периот. Некоја информација?
 

Елф

of Northern Mirkwood
Член од
31 јануари 2008
Мислења
1.373
Поени од реакции
147
Беше денес ... заврши ...
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.240
Поени од реакции
308
Јако беше, ПРЕЈАКО!!! (извини вака ама стварно беше јако) :)))))))
 
H

HITCH

Гостин
Кој виде, виде, а кој не ќе гледа на тв :pos: Инаку Таруно најубаво да го прашаш, тој беше најмногу сконцентриран, плус ептен беше во прв ред :smir:
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Кој виде, виде, а кој не ќе гледа на тв :pos: Инаку Таруно најубаво да го прашаш, тој беше најмногу сконцентриран, плус ептен беше во прв ред :smir:
Беше таму !?

Оти киднавте сите бе... типот тамам го загреа моторот фитиљ фативте...ц .ц .ц..
 
H

HITCH

Гостин
Беше таму !?

Оти киднавте сите бе... типот тамам го загреа моторот фитиљ фативте...ц .ц .ц..
БЕВ! Па ти си се залепи у прв ред кој можеше да те мрдне од таму, а бидејќи ние сме „премногу“ високи гледавме на стаклото горе од Топка :pos: Инаку можам само да кажам дека моторот брмчеше одлично :smeshko: ние на кафе бевме додека тој ви делеше совети како да возите мотори по СкУпскиве улуци, оти ние се си знаеме :smeshko:
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
БЕВ! Па ти си се залепи у прв ред кој можеше да те мрдне од таму, а бидејќи ние сме „премногу“ високи гледавме на стаклото горе од Топка :pos: Инаку можам само да кажам дека моторот брмчеше одлично :smeshko: ние на кафе бевме додека тој ви делеше совети како да возите мотори по СкУпскиве улуци, оти ние се си знаеме :smeshko:
Не бев во прв ред. Во втор бев. Во првиот еден дебел човек смрдеше и се дереше цело време „браво мајсторе“... ;)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
добро никој нема слика клипче нешо еднмо друго кај шо би можеле да го видиме од пред компиутер?
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Кога го видов насловов на темава на песнава ми текна:)
Инаку стварно дај ако најдете некое клипче ставајте го одма за да го видиме:)
 

korun

lame
Член од
21 октомври 2007
Мислења
389
Поени од реакции
28
Ќе си кснам од гзов колку ми е криво шо не бев таму
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Ќе си кснам од гзов колку ми е криво шо не бев таму
Не сакам да ти додавам сол на рана, ама типот беше ментол до коске. Возеше на едно тркало (задно) и тоа назаечки качен на гиданот. Па сеа ти види. ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom