Дечки помагајте. Царина на аеродром за камера од 600 долари

Член од
27 јуни 2018
Мислења
218
Поени од реакции
609
Де бре за еден апарат се испаничивте а по 1000 евра телефони носите по џебови, ништо неможат да ти речат ако е твој за лична употреба, крај краева ако не сакаш да се правдаш воопшто кога ке ти отворат куфер носи го на тебе во кери он и готово
 

Kajgana Shop

На врв Bottom