Денов звучи како...

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
12.584
Поени од реакции
27.097
Сполајти за песнулето, ги замина 24, ама за малку не догура до 60че :(
RIP :popce:

Death ain't nothin' but a heartbeat away
I'm livin' life, do or die, what can I say
I'm 23 now, but will I live to see 24?
The way things is going, I don't know

 

Kajgana Shop

На врв Bottom