Денов звучи како...

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
1.798
Поени од реакции
13.737
Пред около седамнаес године, у псај тинејџерстфо, мама гу сакаше само овуј траку, дури ме тераше да ву гу пуштам некад кд си чисти по дома.Много убава восхит трака, чим ву се сфиѓаше на маму, ке биде прифатлива за сфакакфо уво.Преко ноќ ја гу с'нува траку куде гу тражу на јутуб, хаха, еве има гу.
Слушајте гу целу, трака ежи и тера на играње, сонот звучи како...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom