Денов звучи како...

Хептаграм XI

Ιερός Γάμος
Член од
13 февруари 2010
Мислења
9.409
Поени од реакции
8.528
"The Lord said to his followers - A new commandment i shall give"
- John 13:34
"... we pray for mercy, life, peace, health, salvation, protection, forgiveness, and remission of the sins of the servants of God..."
- The divine liturgy of St. John


А она што го слушате е свртено наопаку, оригиналот е на романски јазик....

 

Kajgana Shop

На врв Bottom