Денов е совршен за...

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Nelogichen, 31 јули 2008.

 1. Nelogichen

  Nelogichen

  Член од:
  29 јули 2008
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  3
  ......... мене ми беше безвезален така да е совршен за САМОУБИСТВО:vozbud::vozbud::vozbud::vozbud:
  ма се зезам иначе не беше лош ден за некаде на планина со река или така нешто.
   
 2. pirlo21

  pirlo21 којотот

  Член од:
  12 јануари 2008
  Мислења:
  1.812
  Допаѓања:
  159
  Совршен за шетање по кеј... ништо друго
   
 3. pigsy

  pigsy

  Член од:
  6 јули 2008
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  1
  mene mi bese sovrsen za jadenje :D
   
 4. Сатори

  Сатори Гостин

  Денов е совршен за комплетно уживање и појадок на тераса со поглед на езеро.:pipi:
   
 5. merfolK_

  merfolK_

  Член од:
  10 септември 2007
  Мислења:
  184
  Допаѓања:
  1
  za gledanje teatarska prestava na otvoreno ! uf top ! =)
   
 6. Ханзо

  Ханзо Гостин

  Денов не е совршен за ништо. Ни некој бил, ни некој ќе биде.
   
 7. Apokalipto

  Apokalipto (М)

  Член од:
  4 март 2007
  Мислења:
  15.579
  Допаѓања:
  2.569
  Временско причинска дискусија за вонземјани со авторот на темава.
   
 8. Kvendolin

  Kvendolin чупе од бурдите

  Член од:
  24 март 2007
  Мислења:
  1.004
  Допаѓања:
  75
  За преместување на темата во играчница. *:pipi:


  *колку дежаву коментар
   
 9. ^Exotic^

  ^Exotic^ Wanderstruck

  Член од:
  25 ноември 2007
  Мислења:
  5.967
  Допаѓања:
  1.046
  Совршен за спиење ми беше мене:)
   
 10. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=- Wanna play a game?

  Член од:
  14 февруари 2007
  Мислења:
  13.046
  Допаѓања:
  3.295
  Денов незнам, го преспав, ама затоа вечерва е совршена за :sekss:
   
 11. Black Rose

  Black Rose дете на цвеќето

  Член од:
  12 февруари 2007
  Мислења:
  1.972
  Допаѓања:
  37
  Па требаше да биде совршен за средување на собата, прередување на плакарот, читање книга и спиење, ама..... испадна совршен за ништо :jaj:
   
 12. SV-Strange

  SV-Strange Sorcerer Supreme

  Член од:
  27 август 2007
  Мислења:
  3.604
  Допаѓања:
  367
  Совршен за прошетка, после 00:00 кога веќе градот спие, кога многу малку ги има низ градот, прекрасно, башка утре слободен ден, како и во сабота :)
   
 13. Jin

  Jin

  Член од:
  17 февруари 2008
  Мислења:
  419
  Допаѓања:
  19
  Денов денес беше само за на плажа
   
 14. Medea

  Medea Облинеса

  Член од:
  25 април 2007
  Мислења:
  2.899
  Допаѓања:
  3.251
  Ден-губење.Петок...Хм...Освен нешто по градов, пиво или секс, друго и нема!
  Можеби е совршен за да си направам педикир:)
   
 15. Avoid The Void

  Avoid The Void mrow

  Член од:
  27 јануари 2007
  Мислења:
  2.504
  Допаѓања:
  72
  Шопинг и журкање:pipi: И баш тоа ќе го направам, ќе си се подновам денес, а вечер на некое журче :je:
   

Сподели преку: